Valná hromada s „vuřty“ -florbal – děvčata a atletika

Volební valná hromada a „vuřty“ – 13. 6. 2018 pro všechny atlety, atletky a florbalistky a jejich rodiče

Již tradiční akce „vuřty“ se bude konat v středu 13. 6. 2018 od 17,00 v ZŠ Campanus (vstup od tělocvičen 2. stupně – „CENTRA“). Zváni jsou všichni členové a přátelé klubu SK Dvojka Praha. Prosíme, aby každý včas oznámil, o kolik kusů vuřtů bude mít zájem!! Těšíme se na Vás!

Tato schůzka bude také využita pro volební valnou hromadu a k vyřízení všech záležitostí k soustředění – odvozy a případně další dotazy. Pokud se nemůžete valné hromady zúčastnit pověřte prosím někoho, můžete i trenéra, Vaší zastupováním, ať je valná hromada usnášení schopná.

Zde oddělte

Přihláška:

Oznamuji, že se se svou dcerou/synem zúčastníme opékání vuřtů na závěr letní sezony.

Jméno:                                                          Počet buřtů:

 

Příloha 2 Plná moc v případě, že se neúčastníte valné hromady:

 

 

Zmocnitel ………………………………………….………………………………………..…. (jméno, datum narození, bydliště) / (obchodní firma, sídlo, IČ, údaj o zápisu v obchodním rejstříku) tímto uděluje

 

 

PLNOU MOC

 

kterou zmocňuje pana/paní ………………………………., datum narození …………………, bytem na adrese ………………………………….. k tomu, aby ho v plném rozsahu a na základě § 184 odst. 1 zákona č. 513/1991 Sb., obchodního zákoníku, v platném znění, zastupoval/a na valné hromadě Sportovní kluby Dvojka Praha z.s., se sídlem U Nových domů II 532/11, PSČ 140 00, IČ 49625519, zapsané ve spolkovém rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze Spisová značka: L 5615

 

konané dne 13. června 2018 od 17 hod. v Základní škole Campanus, Jírovcovo náměstí 1782, Praha 4, PSČ 140 00.

Touto plnou mocí zmocnitel zmocňuje zmocněnce, aby se za něj zúčastnil uvedené valné hromady a na této valné hromadě jej zastupoval ve výkonu všech práv spojených s členstvím, zejména aby za něj na uvedené valné hromadě hlasoval.

 

Tato plná moc zaniká skončením předmětné valné hromady.

 

V ………………….., dne ……………….……………

 

Podpis zmocnitele: ……………………….……………

AKTUALIZOVÁNO: Přihlášení florbalisté na soustředění v termínu 4. – 11. 8. 2018

Na tento termín zbývá už pouze pět volných míst. Kdo má zájem jet, musí co nejdříve odevzdat přihlášku svému trenérovi. V případě naplnění kapacity už bude možné pouze zapsat případné náhradníky. Přihlášku a informace najdete na tomto odkazu.

Příjmení Jméno
1 Bártů Tomáš
2 Bělovský Maxim
3 Bízik Jan
4 Bohuňková Jolana
5 Bohuňková Kamila
6 Budínová Sára
7 Dissou Ajoke
8 Fišer Adam
9 Fišer Jan
10 Gallová Kristína
11 Hais Hubert
12 Hejna Igor
13 Hejna Viktor
14 Helfert Filip
15 Hermánková Gabriela
16 Hoang Minh Adam
17 Horký David
18 Horváth Jakub
19 Hořínek Jan
20 Hořínek Jakub
21 Hrehorová Alžběta
22 Chyba Antonín
23 Jan Jakub
24 Janoušek Otakar
25 Kaliba Vojtěch
26 Kalinová Michaela
27 Králová Nicola
28 Krupička Lukáš
29 Kupsa Tomáš
30 Lahuta Adam
31 Mareš Martin
32 Melniková Kristýna
33 Mlynařík Josef
34 Nyklová Natálie
35 Patzhenauer Dominik
36 Pavel Jan
37 Peterka Jan
38 Pohořelická Johana
39 Radev Dominik
40 Rybář Matěj
41 Stošková Karolína
42 Šiman Samuel
43 Šimek Jakub
44 Šimek Filip
45 Šimša Martin
46 Šubert David
47 Vacková Karolína
48 Vlachová Anita
49 Žídek Dominik

AKTUALIZOVÁNO: Přihlášení atleti a florbalisté na soustředění v termínu 12. – 18. 8. 2018

Tento termín je již naplněn a nepřibíráme další děti. Pokud máte zájem, můžete se zařadit na listinu náhradníků. Přihlášku a informace najdete na tomto odkazu.

1 Burešová Lucie
2 Cízl Adam
3 Coubal Štěpán
4 Černá Natálie
5 Drozd Alfréd
6 Drozd Arnošt
7 Durčák Jan
8 Gasiunas-Demčenko Daniel
9 Gasiunas-Demčenko Dominik
10 Gulab David
11 Hejnová Barbora
12 Helfertová Lucie
13 Holečková Liliana
14 Holub Václav
15 Horváth Matěj
16 Hrehorová Kateřina
17 Jakubičková Lucie
18 Krajíčková Kristýna
19 Krajíčková Ellen
20 Krámková Kateřina
21 Krtička Adam
22 Kubeschová Marie
23 Kulková Kristina
24 Kvita Jakub
25 Líznerová Gabriela
26 Lukeš Martin
27 Lukešová Veronika
28 Maňas Vojtěch
29 Matějka Jan
30 Matyšková Aneta
31 Mazáč Vojtěch
32 Míšek Mattias
33 Náhlík Jiří
34 Oplatek Pavel
35 Patejdl Benjamin
36 Pešek Ondřej
37 Procházka Matěj
38 Procházka Robin
39 Ptáček Matěj
40 Ptáčková Johana
41 Ptáčková Barbora
42 Rybář Jakub
43 Ryglová Johana
44 Ryglová Anna
45 Sasková Tereza
46 Semrádová Sára
47 Smolíková Kateřina
48 Střelka Tomáš
49 Šťastná Sára
50 Teršl Anna
51 Toušková Adriana
52 Tuma Richard
53 Vachulková Kateřina
54 Vrublovský Daniel
55 Zeman Jiří

Soustředění – přihlášky

Upozorňujeme všechny rodiče a děti, kteří mají zájem zúčastnit se letního soustředění v Jilemnici, ale ještě neodevzdali přihlášku, aby tak učinili nejpozději do středy 21. 2. 2018. Po tomto termínu se může stát, že už nebude volné místo pro přihlášení dítěte.

Veškeré informace najdete na našich stránkách www.skdvojka.cz.

Termíny:

4. – 11. 2018 – Florbalisti – starší žáci, mladší žáci a žákyně 2007 a starší

12. – 18. 8. 2018 – Elévové, přípravka, všichni atleti

Děkujeme

Příspěvky na druhou polovinu sezony

Členské příspěvky pro druhou polovinu sezony 2017/2018 se hradí ve prospěch účtu SK Dvojka Praha číslo 361947021/0100, KB Roztylská 2232/17, 148 00, Praha 11, a to do 13. 2. 2018.

Výše příspěvků:

2500 Kč florbal – starší žáci.

2200 Kč florbal – ostatní skupiny.

2000 Kč atletika a atletky.

Variabilní symbol je rodné číslo člena bez lomítka a do zprávy napište příjmení a slovo „příspěvky“.

Pokud v klubu máte více dětí, na každé další dítě je sleva 500 Kč. U každé platby, u které půjde o slevu na druhé (třetí,…) dítě, napište do zprávy pro příjemce „příjmení, příspěvky – sleva 2. dítě“.

S případnými problémy či dotazy ohledně příspěvků se obracejte na Jakuba Borovského (kuba.borovsky @centrum.cz, popřípadě tel.: 605 021 706).

Atleticko – florbalové soustředění 2018 – elévové narozené 2008 a mladší

Atleticko-florbalové soustředění 2018

12.8.- 18.8.2018, Jilemnice přípravka, elévové, elévky,

 

Náplň soustředění: zaměření atleticko-florbalové, kondička a hry a průpravná cvičení, práce s holí, hry.

Ubytování a stravování: ubytování na sokolské ubytovně Tyršovo nám. 280, 514 01 Jilemnice, pokoje jsou plně zařízeny. Plná penze je zajištěna ve školní jídelně (Eurest) a snídaně si připravujeme sami. V úterý  bude odpočinek půlden. V místě je bazén, který využijeme pro rehabilitaci

K dispozici je pouze 45 lůžek, zbytek se spacáky na sportovním sále.

Sportoviště : Dráha, Hala, bazén

Sraz v Jilemnici : 12.8.2018  do 13 hodin (případně dle domluvy)

Odjezd z Jilemnice : 18.8.2018 do  12 hodin

Návrh seznamu věcí a bezinfekčnost dostanou účastníci v měsíci červnu. Ještě budou i další zpřesňující informace, děti potřebují opět potvrzení od lékaře (stačí ze ŠVP)

Trenéři, zdravotnické zabezpečení :

Olga Sejkotová, Petr Martinů, Josef Tůma, Helena Zakouřilová, Jakub Borovský, Vladimír Řehoř, Eva Borovská, Radovan Dejneka, Adam Mihál, zdravotník Barbora Svozilová,

Předběžná cena soustředění:  3800,- Kč – (konečná cena)

Ubytování na den:200,- Kč Celkem : 1200,- Kč

Plná penze: na den 270,- Kč, celkem cca 1700,- Kč

Pronájem sportovišť (průměrně na osobu) 400 – 600,- Kč

Pojištění 100,- Kč

Drobná vydání, léky, odměny, trička: cca 250,- Kč

Celkové předpokládané náklady: 3800,- Kč

Záloha : 2000,- Kč do 3.5.2018

Doplatek : 1800,- Kč do 20.6.2018 převodem!!!

 

Josef Tůma

MOB:603451922

jos.tuma@seznam.cz

 

zde oddělte    PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA

Přihlašuji svého /svou syna/dceru : . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

Na atleticko-florbalové soustředění 12.8 – 18.8.2018, Jilemnice.

 V Praze dne : . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .                                 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
                                                                                                                            podpis rodičů

Příspěvky na první polovinu sezony 2017/2018

Členské příspěvky pro první polovinu sezony 2017/2018 se hradí ve prospěch účtu SK Dvojka Praha číslo 361947021/0100, KB Roztylská 2232/17, 148 00, Praha 11, a to do 13. 10. 2017.

Výše příspěvků:

2500 Kč florbal – starší žáci.

2200 Kč florbal – ostatní skupiny.

2000 Kč atletika a atletky.

Variabilní symbol je rodné číslo člena bez lomítka a do zprávy napište příjmení a slovo „příspěvky“.

Pokud v klubu máte více dětí, na každé další dítě je sleva 500 Kč. U každé platby, u které půjde o slevu na druhé (třetí,…) dítě, napište do zprávy pro příjemce „příjmení, příspěvky – sleva 2. dítě“.

S případnými problémy či dotazy ohledně příspěvků se obracejte na Jakuba Borovského (kuba.borovsky @centrum.cz, popřípadě tel.: 605 021 706).

Kompletní informace pro atletiku a florbal a pro všechny kategorie o trénincích v nové sezoně 2017 – 2018

Kdy začínáme?

Atletika:

Přípravka – ročník narození 2010 – 2007 – trénér Adam Mihál – tréninky od 11.9.2017

Pondělí 14,00 – 15,30 hodin, Úterý 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 14,00 – 15,30 hodin

 

Hána Hugo; Tuma Richard; Majerová Eliška; Kloučková Dominika; Dvořák Jíra; + nově přihlášeníKadlecová Johana; Bularga Jonáš; Kalous Robin; Kasl Robert; Vítek Šimon; Sedmiková Amélie

 

Mladší žactvo – ročník narození: 2007 – 2006 – trenérka Iva Bížová tréninky od 11.9.2017

Pondělí 14,00 – 15,30 hodin, Středa 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 15,30 – 17,00 hodin (Tůma)

 

Gasiunaite Demčenko Dominik; Procházka Matěj; Křišťanová Jana; Jeřábková Anežka; Krausová Henrieta; Slavíčková Barbora; Gasiunaite Demčenko Daniel; Chybová Marie; Petrovič Laura; Čížková Adéla; Hlinecký Tomáš; Bednář Jan; Fišera Jáchym; Luzar Filip;

 

Starší žactvo, dorost – ročník narození 2006 – 2000 – trenérka Eva, Míša Borovská tréninky od 6.9.2017

Pondělí 15,30 – 17,00 hodin, Středa 17,00 – 18,30 hodin, Pátek 17,00 – 18,30 hodin

 

Kadidlová Andrea; Lebedová Dominika; Bobitko Halyna; Petrů Lucie; Pohořelická Julie; Ptáčková Johana; Martanová Kateřina; Zakouřil Matyáš; Čížek Jakub; Kyselicová Ema; Malcová        Barbora; Sasková Tereza; Švejdová Eliška; Hlinková Aneta; Jakubičková Andrea; Bocharova Ksenia; Ferynová Magdaléna; Holá Barbora; Hrehorová Alžběta; Kubeschová Marie; Špundová  Magdalena; Matějka Jan; Jeřábková Barbora; Fryč David

 

 

Florbal :

Přípravka – ročník narození 2010 – 2011 – trenér Vladimír Řehoř první trénink 12.9, 15.9; vzhledem k tomu, že v termínu18.-23.9 bude trenér mimo republiku budeme řešit operativně

Úterý 15,30 – 17,00 hodin, Čtvrtek společně s ročníkem 2009 trenér Petr Martinů 15,30 – 17,00 hodin

 

Lukeš Martin; Míšek Mattias; Sobotka Štěpán; Stalmach Tobiáš; Svítil Martin; Synek Jakub + nově přihlášení

 

Přípravka – ročník narození 2009 – trenér Petr Martinů tréninky od 11.9.2017

Pondělí 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 14,00 – 15,30 hodin, Čtvrtek společně s ročníkem 2010 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 15,30 – 17,00 hodin

 

Borkovský Alexandr; Čech Lukáš; Drozd Alfréd; Gašpar Athanasios; Hlína Ondřej; Podrazil Adam; Střelka Tomáš

 

Elévové ročník narození 2007 – 2008 – trenér Radovan Dejneka tréninky od 11.9.2017

Pondělí, Čtvrtek, Pátek 14,00 – 15,30 hodin

Dnes  5.9.2017 došlo k jednání s vedením školy a trenérem panem Dejnekou a je možné, pokud Vám to bude vyhovovat, že se páteční trénink přesune na středu. Časy by zůstaly stejné tj. 14,00 až 15,30 hodin!

Připravte si souhlas či nesouhlas na první trénink v pondělí.

 

 

Družstvo A:

Bártů Tomáš; Bazal Marek; Bucek Martin; Chyba Antonín; Janoušek Otakar; Kushkovyy Daniel Patrik

Mlynářík Josef; Nguyen Vu Thanh Trung; Rybář Matěj; Skočak Fran; Šauer Adam; Šimek Filip; Tran Duc Anh

Družstvo B:

Coubal Štěpán; Drozd Arnošt; Gulab David; Horváth Matěj; Jesenský Martin; Kavan Eduard; Kocanda Kryštof; Kopasz Mátyás Viktor; Mazáč Vojtěch; Moravec Vojta; Náhlík Jiří; Oplatek Pavel

 

Mladší žáci narození 2005 – 2006 – trenér Jiří Mareš první trénink 5.9, druhý potom od 12.9 normální cyklus

Úterý 17,00 – 18,30 hodin, Pátek 17,00 – 19,00 hodin

 

Aufart René; Borkovec Šimon; Bouška Martin; Bugár Vojtěch; Dosoudil Antonín; Heřmánek Adam; Hořínek Jakub; Hořínek Jan; Hrdlička Michael; Kaliba Vojtěch; Krupička Lukáš; Kupsa Tomáš; Kustoš Filip; Kyselica Patrik; Mareš Martin; Martan Jaroslav; Martinů Pavel; Mezentsev Vitaly; Morava Pavel

Morávek Matěj; Němec Lukáš; Nguyen Son Nam-Ríša; Nguyen Anh Tuan;; Pavel Jan; Procházka Robin; Proksch Jakub; Radev Dominik; Šiman Samuel; Šimek Jakub; Šindelář Václav; Šnajdr David; Šťastný Jáchym; Vanko Matyáš; Zahradník Oldřich; Zlatuška Hynek; Žák Václav; Žídek Dominik

 

Starší žáci narození 2003 – 2005 – trenér Jakub Borovský začátek dle pokynů trenéra

Úterý – 17,00 – 19,00 hodin, Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin, Pátek Hala Kunratice – 17,00 – 18,30 hodin

 

Bělovský Maxim; Beránek David; Bízik Jan; Bojadžiev Tomáš; Čapek Kryštof; Dissou Akinwale Adam; Fišer Adam; Hejna Igor; Hejna Viktor; Horký David; Horváth Jakub; Kraus Samuel; Peterka Jan; Šimša Martin; Šubert David; Vlasák Jakub; Patzenhauer Dominik, Nicola Králová, Gabriela Hermánková

Konec formuláře

 

 

Přípravka holčičky ročník narození 2010 -2009 – trenér Josef Tůma, Markéta Tůmová tréninky od 7.9.2017

Pondělí, Středa , Čtvrtek 15,30 – 17,30 hodin

 

Černá Natálie; Hrehorová Kateřina; Kulková Kristina; Líznerová Gabriela; Míkovcová Magdalena; Pecháčková Stela; Tomisová Jana; Vachulková Kateřina

 

Elévky, mladší žákyně holčičky ročník narození 2008 -2005 – trenér Josef Tůma, Jiří Stošek tréninky od 7.9.2017

Pondělí, Středa , Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin

 

Elévky:

Benaissa Saffiya; Bohuňková Jolana; Bohuňková Kamila; Bučková Jolana; Dissou Ajore Mariam

Hejnová Barbora; Helfertová Lucie; Jakubičková Lucie; Lajdarová Iveta; Laštovková Michaela; Nyklová Natálie; Ryglová Anna; Ryglová Johana; Smolíková Kateřina; Stošková Karolína; Toušková Adriana; Vacková Karolína; Zakouřilová Klára

Mladší žákyně:

Černá Jana; Hrehorová Alžběta; Kalinová Michaela; Pohořelická Johana; Rožánková Tereza; Špundová Magdaléna; Tymlová Veronika; Vlachová Anita

 

 

 

 

 

Omluva přípravkovým, dívkám, elévkám a mladším žákyním a informace pro nové hráče a atlety

Omlouvám se všem přípravkovým dívkám,elévkám, mladším žákyní, kterým jsem předal dnes 4.9.2017 přihlášky do oddílu.
Jako u jediné kategorie se mi podařilo zanechat rozpis tréninků z minulé sezony 2016 – 2017. Správně je rozpis tréninků tak, jak je uveden na stránkách:

Přípravka holčičky ročník narození 2010 -2009 – trenér Josef Tůma, Markéta Tůmová

Pondělí, Středa , Čtvrtek 15,30 – 17,30 hodin

Elévky, mladší žákyně holčičky ročník narození 2008 -2005 – trenér Josef Tůma, Jiří Stošek

Pondělí, Středa , Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin

Dále informace pro rodiče nových florbalistů a atletů:

Na první tréninky si s sebou vezmete pouze věci na převlečení na trénink a pití. Hole ani míčky nepotřebujete, to dostanete zapůjčené od oddílu.