AKTUALIZOVÁNO: Přihlášení florbalisté na soustředění v termínu 4. – 11. 8. 2018

Na tento termín zbývá už pouze pět volných míst. Kdo má zájem jet, musí co nejdříve odevzdat přihlášku svému trenérovi. V případě naplnění kapacity už bude možné pouze zapsat případné náhradníky. Přihlášku a informace najdete na tomto odkazu.

1 Bártů Tomáš
2 Bělovský Maxim
3 Bízik Jan
4 Bohuňková Jolana
5 Bohuňková Kamila
6 Budínová Sára
7 Čapek Kryštof
8 Dissou Akinwale Adam
9 Dissou Ajoke
10 Fišer Adam
11 Fišer Jan
12 Gallová Kristína
13 Hais Hubert
14 Hejna Igor
15 Hejna Viktor
16 Hermánková Gabriela
17 Hoang Minh Adam
18 Horký David
19 Horváth Jakub
20 Hořínek Jan
21 Hořínek Jakub
22 Hrehorová Alžběta
23 Chyba Antonín
24 Janoušek Otakar
25 Kaliba Vojtěch
26 Kalinová Michaela
27 Králová Nicola
28 Krupička Lukáš
29 Kubeschová Marie
30 Kupsa Tomáš
31 Lahuta Adam
32 Mareš Martin
33 Melniková Kristýna
34 Mlynařík Josef
35 Nyklová Natálie
36 Patzhenauer Dominik
37 Pavel Jan
38 Peterka Jan
39 Pohořelická Johana
40 Radev Dominik
41 Rybář Matěj
42 Stošková Karolína
43 Šiman Samuel
44 Šimek Jakub
45 Šimek Filip
46 Šimša Martin
47 Šubert David
48 Vacková Karolína
49 Vlachová Anita
50 Žídek Dominik
51 Helfert Filip??

AKTUALIZOVÁNO: Přihlášení atleti a florbalisté na soustředění v termínu 12. – 18. 8. 2018

Tento termín je již naplněn a nepřibíráme další děti. Pokud máte zájem, můžete se zařadit na listinu náhradníků. Přihlášku a informace najdete na tomto odkazu.

1 Burešová Lucie
2 Cízl
3 Coubal Štěpán
4 Černá Natálie
5 Donát Ondřej
6 Donátová Natálie
7 Drozd Alfréd
8 Drozd Arnošt
9 Durčák Jan
10 Gasiunas-Demčenko Daniel
11 Gasiunas-Demčenko Dominik
12 Gulab David
13 Hála Matouš
14 Hejnová Barbora
15 Helfertová Lucie
16 Holá Barbora
17 Holečková Liliana
18 Holub Václav
19 Horváth Matěj
20 Hrehorová Kateřina
21 Jakubičková Lucie
22 Krajíčková Kristýna
23 Krajíčková Ellen
24 Krámková Kateřina
25 Krtička Adam
26 Kulková Kristina
27 Kvita Jakub
28 Líznerová Gabriela
29 Lukeš Martin
30 Lukešová Veronika
31 Maňas Vojtěch
32 Matějka Jan
33 Matyšková Aneta
34 Mazáč Vojtěch
35 Míšek Mattias
36 Náhlík Jiří
37 Oplatek Pavel
38 Patejdl Benjamin
39 Pešek Ondřej
40 Procházka Matěj
41 Procházka Robin
42 Ptáček Matěj
43 Ptáčková Barbora
44 Rybář Jakub
45 Ryglová Johana
46 Ryglová Anna
47 Sasková Tereza
48 Semrádová Sára
49 Smolíková Kateřina
50 Střelka Tomáš
51 Šťastná Sára
52 Teršl Anna
53 Toušková Adriana
54 Tuma Richard
55 Vachulková Kateřina
56 Vrublovský Daniel
57 Zeman Jiří

Náhradnice: Ellen Bechyňová

Soustředění – přihlášky

Upozorňujeme všechny rodiče a děti, kteří mají zájem zúčastnit se letního soustředění v Jilemnici, ale ještě neodevzdali přihlášku, aby tak učinili nejpozději do středy 21. 2. 2018. Po tomto termínu se může stát, že už nebude volné místo pro přihlášení dítěte.

Veškeré informace najdete na našich stránkách www.skdvojka.cz.

Termíny:

4. – 11. 2018 – Florbalisti – starší žáci, mladší žáci a žákyně 2007 a starší

12. – 18. 8. 2018 – Elévové, přípravka, všichni atleti

Děkujeme

Příspěvky na druhou polovinu sezony

Členské příspěvky pro druhou polovinu sezony 2017/2018 se hradí ve prospěch účtu SK Dvojka Praha číslo 361947021/0100, KB Roztylská 2232/17, 148 00, Praha 11, a to do 13. 2. 2018.

Výše příspěvků:

2500 Kč florbal – starší žáci.

2200 Kč florbal – ostatní skupiny.

2000 Kč atletika a atletky.

Variabilní symbol je rodné číslo člena bez lomítka a do zprávy napište příjmení a slovo „příspěvky“.

Pokud v klubu máte více dětí, na každé další dítě je sleva 500 Kč. U každé platby, u které půjde o slevu na druhé (třetí,…) dítě, napište do zprávy pro příjemce „příjmení, příspěvky – sleva 2. dítě“.

S případnými problémy či dotazy ohledně příspěvků se obracejte na Jakuba Borovského (kuba.borovsky @centrum.cz, popřípadě tel.: 605 021 706).

Atleticko – florbalové soustředění 2018 – elévové narozené 2008 a mladší

Atleticko-florbalové soustředění 2018

12.8.- 18.8.2018, Jilemnice přípravka, elévové, elévky,

 

Náplň soustředění: zaměření atleticko-florbalové, kondička a hry a průpravná cvičení, práce s holí, hry.

Ubytování a stravování: ubytování na sokolské ubytovně Tyršovo nám. 280, 514 01 Jilemnice, pokoje jsou plně zařízeny. Plná penze je zajištěna ve školní jídelně (Eurest) a snídaně si připravujeme sami. V úterý  bude odpočinek půlden. V místě je bazén, který využijeme pro rehabilitaci

K dispozici je pouze 45 lůžek, zbytek se spacáky na sportovním sále.

Sportoviště : Dráha, Hala, bazén

Sraz v Jilemnici : 12.8.2018  do 13 hodin (případně dle domluvy)

Odjezd z Jilemnice : 18.8.2018 do  12 hodin

Návrh seznamu věcí a bezinfekčnost dostanou účastníci v měsíci červnu. Ještě budou i další zpřesňující informace, děti potřebují opět potvrzení od lékaře (stačí ze ŠVP)

Trenéři, zdravotnické zabezpečení :

Olga Sejkotová, Petr Martinů, Josef Tůma, Helena Zakouřilová, Jakub Borovský, Vladimír Řehoř, Eva Borovská, Radovan Dejneka, Adam Mihál, zdravotník Barbora Svozilová,

Předběžná cena soustředění:  3800,- Kč – (konečná cena)

Ubytování na den:200,- Kč Celkem : 1200,- Kč

Plná penze: na den 270,- Kč, celkem cca 1700,- Kč

Pronájem sportovišť (průměrně na osobu) 400 – 600,- Kč

Pojištění 100,- Kč

Drobná vydání, léky, odměny, trička: cca 250,- Kč

Celkové předpokládané náklady: 3800,- Kč

Záloha : 2000,- Kč do 3.5.2018

Doplatek : 1800,- Kč do 20.6.2018 převodem!!!

 

Josef Tůma

MOB:603451922

jos.tuma@seznam.cz

 

zde oddělte    PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA

Přihlašuji svého /svou syna/dceru : . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

Na atleticko-florbalové soustředění 12.8 – 18.8.2018, Jilemnice.

 V Praze dne : . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .                                 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
                                                                                                                            podpis rodičů

Příspěvky na první polovinu sezony 2017/2018

Členské příspěvky pro první polovinu sezony 2017/2018 se hradí ve prospěch účtu SK Dvojka Praha číslo 361947021/0100, KB Roztylská 2232/17, 148 00, Praha 11, a to do 13. 10. 2017.

Výše příspěvků:

2500 Kč florbal – starší žáci.

2200 Kč florbal – ostatní skupiny.

2000 Kč atletika a atletky.

Variabilní symbol je rodné číslo člena bez lomítka a do zprávy napište příjmení a slovo „příspěvky“.

Pokud v klubu máte více dětí, na každé další dítě je sleva 500 Kč. U každé platby, u které půjde o slevu na druhé (třetí,…) dítě, napište do zprávy pro příjemce „příjmení, příspěvky – sleva 2. dítě“.

S případnými problémy či dotazy ohledně příspěvků se obracejte na Jakuba Borovského (kuba.borovsky @centrum.cz, popřípadě tel.: 605 021 706).

Kompletní informace pro atletiku a florbal a pro všechny kategorie o trénincích v nové sezoně 2017 – 2018

Kdy začínáme?

Atletika:

Přípravka – ročník narození 2010 – 2007 – trénér Adam Mihál – tréninky od 11.9.2017

Pondělí 14,00 – 15,30 hodin, Úterý 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 14,00 – 15,30 hodin

 

Hána Hugo; Tuma Richard; Majerová Eliška; Kloučková Dominika; Dvořák Jíra; + nově přihlášeníKadlecová Johana; Bularga Jonáš; Kalous Robin; Kasl Robert; Vítek Šimon; Sedmiková Amélie

 

Mladší žactvo – ročník narození: 2007 – 2006 – trenérka Iva Bížová tréninky od 11.9.2017

Pondělí 14,00 – 15,30 hodin, Středa 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 15,30 – 17,00 hodin (Tůma)

 

Gasiunaite Demčenko Dominik; Procházka Matěj; Křišťanová Jana; Jeřábková Anežka; Krausová Henrieta; Slavíčková Barbora; Gasiunaite Demčenko Daniel; Chybová Marie; Petrovič Laura; Čížková Adéla; Hlinecký Tomáš; Bednář Jan; Fišera Jáchym; Luzar Filip;

 

Starší žactvo, dorost – ročník narození 2006 – 2000 – trenérka Eva, Míša Borovská tréninky od 6.9.2017

Pondělí 15,30 – 17,00 hodin, Středa 17,00 – 18,30 hodin, Pátek 17,00 – 18,30 hodin

 

Kadidlová Andrea; Lebedová Dominika; Bobitko Halyna; Petrů Lucie; Pohořelická Julie; Ptáčková Johana; Martanová Kateřina; Zakouřil Matyáš; Čížek Jakub; Kyselicová Ema; Malcová        Barbora; Sasková Tereza; Švejdová Eliška; Hlinková Aneta; Jakubičková Andrea; Bocharova Ksenia; Ferynová Magdaléna; Holá Barbora; Hrehorová Alžběta; Kubeschová Marie; Špundová  Magdalena; Matějka Jan; Jeřábková Barbora; Fryč David

 

 

Florbal :

Přípravka – ročník narození 2010 – 2011 – trenér Vladimír Řehoř první trénink 12.9, 15.9; vzhledem k tomu, že v termínu18.-23.9 bude trenér mimo republiku budeme řešit operativně

Úterý 15,30 – 17,00 hodin, Čtvrtek společně s ročníkem 2009 trenér Petr Martinů 15,30 – 17,00 hodin

 

Lukeš Martin; Míšek Mattias; Sobotka Štěpán; Stalmach Tobiáš; Svítil Martin; Synek Jakub + nově přihlášení

 

Přípravka – ročník narození 2009 – trenér Petr Martinů tréninky od 11.9.2017

Pondělí 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 14,00 – 15,30 hodin, Čtvrtek společně s ročníkem 2010 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 15,30 – 17,00 hodin

 

Borkovský Alexandr; Čech Lukáš; Drozd Alfréd; Gašpar Athanasios; Hlína Ondřej; Podrazil Adam; Střelka Tomáš

 

Elévové ročník narození 2007 – 2008 – trenér Radovan Dejneka tréninky od 11.9.2017

Pondělí, Čtvrtek, Pátek 14,00 – 15,30 hodin

Dnes  5.9.2017 došlo k jednání s vedením školy a trenérem panem Dejnekou a je možné, pokud Vám to bude vyhovovat, že se páteční trénink přesune na středu. Časy by zůstaly stejné tj. 14,00 až 15,30 hodin!

Připravte si souhlas či nesouhlas na první trénink v pondělí.

 

 

Družstvo A:

Bártů Tomáš; Bazal Marek; Bucek Martin; Chyba Antonín; Janoušek Otakar; Kushkovyy Daniel Patrik

Mlynářík Josef; Nguyen Vu Thanh Trung; Rybář Matěj; Skočak Fran; Šauer Adam; Šimek Filip; Tran Duc Anh

Družstvo B:

Coubal Štěpán; Drozd Arnošt; Gulab David; Horváth Matěj; Jesenský Martin; Kavan Eduard; Kocanda Kryštof; Kopasz Mátyás Viktor; Mazáč Vojtěch; Moravec Vojta; Náhlík Jiří; Oplatek Pavel

 

Mladší žáci narození 2005 – 2006 – trenér Jiří Mareš první trénink 5.9, druhý potom od 12.9 normální cyklus

Úterý 17,00 – 18,30 hodin, Pátek 17,00 – 19,00 hodin

 

Aufart René; Borkovec Šimon; Bouška Martin; Bugár Vojtěch; Dosoudil Antonín; Heřmánek Adam; Hořínek Jakub; Hořínek Jan; Hrdlička Michael; Kaliba Vojtěch; Krupička Lukáš; Kupsa Tomáš; Kustoš Filip; Kyselica Patrik; Mareš Martin; Martan Jaroslav; Martinů Pavel; Mezentsev Vitaly; Morava Pavel

Morávek Matěj; Němec Lukáš; Nguyen Son Nam-Ríša; Nguyen Anh Tuan;; Pavel Jan; Procházka Robin; Proksch Jakub; Radev Dominik; Šiman Samuel; Šimek Jakub; Šindelář Václav; Šnajdr David; Šťastný Jáchym; Vanko Matyáš; Zahradník Oldřich; Zlatuška Hynek; Žák Václav; Žídek Dominik

 

Starší žáci narození 2003 – 2005 – trenér Jakub Borovský začátek dle pokynů trenéra

Úterý – 17,00 – 19,00 hodin, Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin, Pátek Hala Kunratice – 17,00 – 18,30 hodin

 

Bělovský Maxim; Beránek David; Bízik Jan; Bojadžiev Tomáš; Čapek Kryštof; Dissou Akinwale Adam; Fišer Adam; Hejna Igor; Hejna Viktor; Horký David; Horváth Jakub; Kraus Samuel; Peterka Jan; Šimša Martin; Šubert David; Vlasák Jakub; Patzenhauer Dominik, Nicola Králová, Gabriela Hermánková

Konec formuláře

 

 

Přípravka holčičky ročník narození 2010 -2009 – trenér Josef Tůma, Markéta Tůmová tréninky od 7.9.2017

Pondělí, Středa , Čtvrtek 15,30 – 17,30 hodin

 

Černá Natálie; Hrehorová Kateřina; Kulková Kristina; Líznerová Gabriela; Míkovcová Magdalena; Pecháčková Stela; Tomisová Jana; Vachulková Kateřina

 

Elévky, mladší žákyně holčičky ročník narození 2008 -2005 – trenér Josef Tůma, Jiří Stošek tréninky od 7.9.2017

Pondělí, Středa , Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin

 

Elévky:

Benaissa Saffiya; Bohuňková Jolana; Bohuňková Kamila; Bučková Jolana; Dissou Ajore Mariam

Hejnová Barbora; Helfertová Lucie; Jakubičková Lucie; Lajdarová Iveta; Laštovková Michaela; Nyklová Natálie; Ryglová Anna; Ryglová Johana; Smolíková Kateřina; Stošková Karolína; Toušková Adriana; Vacková Karolína; Zakouřilová Klára

Mladší žákyně:

Černá Jana; Hrehorová Alžběta; Kalinová Michaela; Pohořelická Johana; Rožánková Tereza; Špundová Magdaléna; Tymlová Veronika; Vlachová Anita

 

 

 

 

 

Omluva přípravkovým, dívkám, elévkám a mladším žákyním a informace pro nové hráče a atlety

Omlouvám se všem přípravkovým dívkám,elévkám, mladším žákyní, kterým jsem předal dnes 4.9.2017 přihlášky do oddílu.
Jako u jediné kategorie se mi podařilo zanechat rozpis tréninků z minulé sezony 2016 – 2017. Správně je rozpis tréninků tak, jak je uveden na stránkách:

Přípravka holčičky ročník narození 2010 -2009 – trenér Josef Tůma, Markéta Tůmová

Pondělí, Středa , Čtvrtek 15,30 – 17,30 hodin

Elévky, mladší žákyně holčičky ročník narození 2008 -2005 – trenér Josef Tůma, Jiří Stošek

Pondělí, Středa , Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin

Dále informace pro rodiče nových florbalistů a atletů:

Na první tréninky si s sebou vezmete pouze věci na převlečení na trénink a pití. Hole ani míčky nepotřebujete, to dostanete zapůjčené od oddílu.

Atletika – předběžné rozdělení do tréninkových skupin

Pro orientaci uvádíme předběžné rozdělení do tréninkových skupin, se kterým se nadále může pracovat. Pokud se v seznamu nenajdete nebo se budete přihlašovat nově vyřešíme všechno potřebné na prvních trénincích:

Přípravka – ročník narození 2011 – 2007 – trénér Adam Mihál – tréninky od 11.9.2017

Hána Hugo; Tuma Richard; Majerová Eliška; Kloučková Dominika; Dvořák Jíra; Kadlecová Johana; Bularga Jonáš; Kalous Robin; Kasl Robert; Vítek Šimon; Sedmiková Amélie

 

Mladší žactvo – ročník narození: 2007 – 2006 – trenérka Iva Bížová tréninky od 11.9.2017

Gasiunaite Demčenko Dominik; Procházka Matěj; Křišťanová Jana; Jeřábková Anežka; Krausová Henrieta; Slavíčková Barbora; Gasiunaite Demčenko Daniel; Chybová Marie; Petrovič Laura; Čížková Adéla; Hlinecký Tomáš; Bednář Jan; Fišera Jáchym; Luzar Filip;

 

Starší žactvo, dorost – ročník narození 2006 – 2000 – trenérka Eva, Míša Borovská tréninky od 6.9.2017

Kadidlová Andrea; Lebedová Dominika; Bobitko Halyna; Petrů Lucie; Pohořelická Julie; Ptáčková Johana; Martanová Kateřina; Zakouřil Matyáš; Čížek Jakub; Kyselicová Ema; Malcová        Barbora; Sasková Tereza; Švejdová Eliška; Hlinková Aneta; Jakubičková Andrea; Bocharova Ksenia; Ferynová Magdaléna; Holá Barbora; Hrehorová Alžběta; Kubeschová Marie; Špundová  Magdalena; Matějka Jan; Jeřábková Barbora; Fryč David