Příspěvky na první polovinu sezony 2017/2018

Členské příspěvky pro první polovinu sezony 2017/2018 se hradí ve prospěch účtu SK Dvojka Praha číslo 361947021/0100, KB Roztylská 2232/17, 148 00, Praha 11, a to do 13. 10. 2017.

Výše příspěvků:

2500 Kč florbal – starší žáci.

2200 Kč florbal – ostatní skupiny.

2000 Kč atletika a atletky.

Variabilní symbol je rodné číslo člena bez lomítka a do zprávy napište příjmení a slovo „příspěvky“.

Pokud v klubu máte více dětí, na každé další dítě je sleva 500 Kč. U každé platby, u které půjde o slevu na druhé (třetí,…) dítě, napište do zprávy pro příjemce „příjmení, příspěvky – sleva 2. dítě“.

S případnými problémy či dotazy ohledně příspěvků se obracejte na Jakuba Borovského (kuba.borovsky @centrum.cz, popřípadě tel.: 605 021 706).

Kompletní informace pro atletiku a florbal a pro všechny kategorie o trénincích v nové sezoně 2017 – 2018

Kdy začínáme?

Atletika:

Přípravka – ročník narození 2010 – 2007 – trénér Adam Mihál – tréninky od 11.9.2017

Pondělí 14,00 – 15,30 hodin, Úterý 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 14,00 – 15,30 hodin

 

Hána Hugo; Tuma Richard; Majerová Eliška; Kloučková Dominika; Dvořák Jíra; + nově přihlášeníKadlecová Johana; Bularga Jonáš; Kalous Robin; Kasl Robert; Vítek Šimon; Sedmiková Amélie

 

Mladší žactvo – ročník narození: 2007 – 2006 – trenérka Iva Bížová tréninky od 11.9.2017

Pondělí 14,00 – 15,30 hodin, Středa 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 15,30 – 17,00 hodin (Tůma)

 

Gasiunaite Demčenko Dominik; Procházka Matěj; Křišťanová Jana; Jeřábková Anežka; Krausová Henrieta; Slavíčková Barbora; Gasiunaite Demčenko Daniel; Chybová Marie; Petrovič Laura; Čížková Adéla; Hlinecký Tomáš; Bednář Jan; Fišera Jáchym; Luzar Filip;

 

Starší žactvo, dorost – ročník narození 2006 – 2000 – trenérka Eva, Míša Borovská tréninky od 6.9.2017

Pondělí 15,30 – 17,00 hodin, Středa 17,00 – 18,30 hodin, Pátek 17,00 – 18,30 hodin

 

Kadidlová Andrea; Lebedová Dominika; Bobitko Halyna; Petrů Lucie; Pohořelická Julie; Ptáčková Johana; Martanová Kateřina; Zakouřil Matyáš; Čížek Jakub; Kyselicová Ema; Malcová        Barbora; Sasková Tereza; Švejdová Eliška; Hlinková Aneta; Jakubičková Andrea; Bocharova Ksenia; Ferynová Magdaléna; Holá Barbora; Hrehorová Alžběta; Kubeschová Marie; Špundová  Magdalena; Matějka Jan; Jeřábková Barbora; Fryč David

 

 

Florbal :

Přípravka – ročník narození 2010 – 2011 – trenér Vladimír Řehoř první trénink 12.9, 15.9; vzhledem k tomu, že v termínu18.-23.9 bude trenér mimo republiku budeme řešit operativně

Úterý 15,30 – 17,00 hodin, Čtvrtek společně s ročníkem 2009 trenér Petr Martinů 15,30 – 17,00 hodin

 

Lukeš Martin; Míšek Mattias; Sobotka Štěpán; Stalmach Tobiáš; Svítil Martin; Synek Jakub + nově přihlášení

 

Přípravka – ročník narození 2009 – trenér Petr Martinů tréninky od 11.9.2017

Pondělí 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 14,00 – 15,30 hodin, Čtvrtek společně s ročníkem 2010 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 15,30 – 17,00 hodin

 

Borkovský Alexandr; Čech Lukáš; Drozd Alfréd; Gašpar Athanasios; Hlína Ondřej; Podrazil Adam; Střelka Tomáš

 

Elévové ročník narození 2007 – 2008 – trenér Radovan Dejneka tréninky od 11.9.2017

Pondělí, Čtvrtek, Pátek 14,00 – 15,30 hodin

Dnes  5.9.2017 došlo k jednání s vedením školy a trenérem panem Dejnekou a je možné, pokud Vám to bude vyhovovat, že se páteční trénink přesune na středu. Časy by zůstaly stejné tj. 14,00 až 15,30 hodin!

Připravte si souhlas či nesouhlas na první trénink v pondělí.

 

 

Družstvo A:

Bártů Tomáš; Bazal Marek; Bucek Martin; Chyba Antonín; Janoušek Otakar; Kushkovyy Daniel Patrik

Mlynářík Josef; Nguyen Vu Thanh Trung; Rybář Matěj; Skočak Fran; Šauer Adam; Šimek Filip; Tran Duc Anh

Družstvo B:

Coubal Štěpán; Drozd Arnošt; Gulab David; Horváth Matěj; Jesenský Martin; Kavan Eduard; Kocanda Kryštof; Kopasz Mátyás Viktor; Mazáč Vojtěch; Moravec Vojta; Náhlík Jiří; Oplatek Pavel

 

Mladší žáci narození 2005 – 2006 – trenér Jiří Mareš první trénink 5.9, druhý potom od 12.9 normální cyklus

Úterý 17,00 – 18,30 hodin, Pátek 17,00 – 19,00 hodin

 

Aufart René; Borkovec Šimon; Bouška Martin; Bugár Vojtěch; Dosoudil Antonín; Heřmánek Adam; Hořínek Jakub; Hořínek Jan; Hrdlička Michael; Kaliba Vojtěch; Krupička Lukáš; Kupsa Tomáš; Kustoš Filip; Kyselica Patrik; Mareš Martin; Martan Jaroslav; Martinů Pavel; Mezentsev Vitaly; Morava Pavel

Morávek Matěj; Němec Lukáš; Nguyen Son Nam-Ríša; Nguyen Anh Tuan;; Pavel Jan; Procházka Robin; Proksch Jakub; Radev Dominik; Šiman Samuel; Šimek Jakub; Šindelář Václav; Šnajdr David; Šťastný Jáchym; Vanko Matyáš; Zahradník Oldřich; Zlatuška Hynek; Žák Václav; Žídek Dominik

 

Starší žáci narození 2003 – 2005 – trenér Jakub Borovský začátek dle pokynů trenéra

Úterý – 17,00 – 19,00 hodin, Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin, Pátek Hala Kunratice – 17,00 – 18,30 hodin

 

Bělovský Maxim; Beránek David; Bízik Jan; Bojadžiev Tomáš; Čapek Kryštof; Dissou Akinwale Adam; Fišer Adam; Hejna Igor; Hejna Viktor; Horký David; Horváth Jakub; Kraus Samuel; Peterka Jan; Šimša Martin; Šubert David; Vlasák Jakub; Patzenhauer Dominik, Nicola Králová, Gabriela Hermánková

Konec formuláře

 

 

Přípravka holčičky ročník narození 2010 -2009 – trenér Josef Tůma, Markéta Tůmová tréninky od 7.9.2017

Pondělí, Středa , Čtvrtek 15,30 – 17,30 hodin

 

Černá Natálie; Hrehorová Kateřina; Kulková Kristina; Líznerová Gabriela; Míkovcová Magdalena; Pecháčková Stela; Tomisová Jana; Vachulková Kateřina

 

Elévky, mladší žákyně holčičky ročník narození 2008 -2005 – trenér Josef Tůma, Jiří Stošek tréninky od 7.9.2017

Pondělí, Středa , Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin

 

Elévky:

Benaissa Saffiya; Bohuňková Jolana; Bohuňková Kamila; Bučková Jolana; Dissou Ajore Mariam

Hejnová Barbora; Helfertová Lucie; Jakubičková Lucie; Lajdarová Iveta; Laštovková Michaela; Nyklová Natálie; Ryglová Anna; Ryglová Johana; Smolíková Kateřina; Stošková Karolína; Toušková Adriana; Vacková Karolína; Zakouřilová Klára

Mladší žákyně:

Černá Jana; Hrehorová Alžběta; Kalinová Michaela; Pohořelická Johana; Rožánková Tereza; Špundová Magdaléna; Tymlová Veronika; Vlachová Anita

 

 

 

 

 

Omluva přípravkovým, dívkám, elévkám a mladším žákyním a informace pro nové hráče a atlety

Omlouvám se všem přípravkovým dívkám,elévkám, mladším žákyní, kterým jsem předal dnes 4.9.2017 přihlášky do oddílu.
Jako u jediné kategorie se mi podařilo zanechat rozpis tréninků z minulé sezony 2016 – 2017. Správně je rozpis tréninků tak, jak je uveden na stránkách:

Přípravka holčičky ročník narození 2010 -2009 – trenér Josef Tůma, Markéta Tůmová

Pondělí, Středa , Čtvrtek 15,30 – 17,30 hodin

Elévky, mladší žákyně holčičky ročník narození 2008 -2005 – trenér Josef Tůma, Jiří Stošek

Pondělí, Středa , Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin

Dále informace pro rodiče nových florbalistů a atletů:

Na první tréninky si s sebou vezmete pouze věci na převlečení na trénink a pití. Hole ani míčky nepotřebujete, to dostanete zapůjčené od oddílu.

Rozpis turnajů elévů v sezoně 2017- 2018

Elévové 3 + 1

koš C

kolo           datum        den      pořadatel                                  Koš      hala

1                30.9.          SO       SK Dvojka Praha                       C          SH ZŠ Campanus

2                14.10.        SO       FbK Olymp Praha Apollon           C          ZŠ Mendelova

3                12.11.        NE       SK Dvojka Praha                       C          SH ZŠ Campanus

4          25.11.        SO       FAT PIPE FLORBAL CHODOV black C Jedenáctka VS (malé hřiště)

5                9.12.          SO       Flobo Praha                            C          SH ZŠ Campanus

6                13.1.          SO       Flobo Praha                            C          SH ZŠ Campanus

7                28.1.          NE       Start98 Táborská                  C          SC Hlubočinka (hala I)

8                18.2.          NE       Panthers Praha B                   C          TJ Radlice

9                10.3.          SO       Start98 Táborská                  C          SH ZŠ Kunratice

10              25.3.          NE       FbK Olymp Praha Apollon        C          SH ZŠ Campanus

11   15.4.          NE       FAT PIPE FLORBAL CHODOV black C      Jedenáctka VS (malé hřiště)

12              6.5.           NE       Panthers Praha B                       C          TJ Radlice

 

koš E

kolo           datum        den      pořadatel                                 Koš      hala

1                30.9.          SO       SK Dvojka Praha B                   E          SH ZŠ Campanus

2                14.10.        SO       Wizards DDM Praha 10 white     E          ZŠ Jahodová

3                12.11.        NE       SK Dvojka Praha B                   E          SH ZŠ Campanus

4                25.11.        SO       FbŠ Bohemians Praha 4 zelení    E          SH Děkanka

5               9.12.          SO       FbK Olymp Praha Hefaistos    E  Centrum Třešňovka Zbraslav

6          13.1.          SO       SK Alien Nation Dobřichovice   E     SH ZŠ Černošice-Mokropsy

7                28.1.          NE       FbK Olymp Praha Hefaistos               E          ZŠ Mendelova

8                18.2.          NE       FbŠ Bohemians Praha 4 zelení           E          SH Děkanka

9                10.3.          SO       FbK Olymp Praha Prometheus           E          ZŠ Mendelova

10              25.3.          NE       Wizards DDM Praha 10 white              E          ZŠ Jahodová

11     15.4.          NE       SK Alien Nation Dobřichovice          E  SH ZŠ Černošice-Mokropsy

12             6.5.           NE       FbK Olymp Praha Prometheus           E          ZŠ Mendelova

Soupisky jednotlivých družstev podle ročníků narození pro sezonu 2017 – 2018

Pro orientaci uvádíme soupisky jednotlivých družstev podle ročníků narození, je samozřejmé. že někteří vybraní hráči trénují a hrají i za starší kategorie. Noví nebo neregistrovaní zájemci / hráči budou průběžně zařazováni do tréninkových skupin a na souspisky (je nutná registrace na ČFU):

Přípravka – ročník narození 2010 – 2011 – trenér Vladimír Řehoř první trénink 12.9, 15.9; vzhledem k tomu, že v termínu18.-23.9 bude trenér mimo republiku budeme řešit operativně:

Lukeš Martin; Míšek Mattias; Sobotka Štěpán; Stalmach Tobiáš; Svítil Martin; Synek Jakub

Přípravka – ročník narození 2009 – trenér Petr Martinů tréninky od 11.9.2017

Borkovský Alexandr; Čech Lukáš; Drozd Alfréd; Gašpar Athanasios; Hlína Ondřej; Podrazil Adam; Střelka Tomáš

Elévové ročník narození 2007 – 2008 – trenér Radovan Dejneka tréninky od 11.9.2017

Družstvo A:

Bártů Tomáš; Bazal Marek; Bucek Martin; Chyba Antonín; Janoušek Otakar; Kushkovyy Daniel Patrik

Mlynářík Josef; Nguyen Vu Thanh Trung; Rybář Matěj; Skočak Fran; Šauer Adam; Šimek Filip; Tran Duc Anh

Družstvo B:

Coubal Štěpán; Drozd Arnošt; Gulab David; Horváth Matěj; Jesenský Martin; Kavan Eduard; Kocanda Kryštof; Kopasz Mátyás Viktor; Mazáč Vojtěch; Moravec Vojta; Náhlík Jiří; Oplatek Pavel

Mladší žáci narození 2005 – 2006 – trenér Jiří Mareš první trénink 5.9, druhý potom od 12.9 normální cyklus

Aufart René; Borkovec Šimon; Bouška Martin; Bugár Vojtěch; Dosoudil Antonín; Heřmánek Adam; Hořínek Jakub; Hořínek Jan; Hrdlička Michael; Kaliba Vojtěch; Krupička Lukáš; Kupsa Tomáš; Kustoš Filip; Kyselica Patrik; Mareš Martin; Martan Jaroslav; Martinů Pavel; Mezentsev Vitaly; Morava Pavel; Morávek Matěj; Němec Lukáš; Nguyen Son Nam-Ríša; Nguyen Anh Tuan;; Pavel Jan; Procházka Robin; Proksch Jakub; Radev Dominik; Šiman Samuel; Šimek Jakub; Šindelář Václav; Šnajdr David; Šťastný Jáchym; Vanko Matyáš; Zahradník Oldřich; Zlatuška Hynek; Žák Václav; Žídek Dominik

Starší žáci narození 2003 – 2004 – trenér Jakub Borovský, první trénink 5. 9., 7. 9. se od 19:30 koná v ZŠ Campanus schůzka pro děti i rodiče.
Bělovský Maxim; Beránek David; Bízik Jan; Čapek Kryštof; Dissou Akinwale Adam; Fišer Adam; Hejna Igor; Hejna Viktor; Horký David; Horváth Jakub; Peterka Jan; Šimša Martin; Šubert David; Patzenhauer Dominik, Nicola Králová, Gabriela Hermánková, Hais Hubert.

Přípravka holčičky ročník narození 2010 -2009 – trenér Josef Tůma, Markéta Tůmová tréninky od 7.9.2017

Černá Natálie; Hrehorová Kateřina; Kulková Kristina; Líznerová Gabriela; Míkovcová Magdalena; Pecháčková Stela; Tomisová Jana; Vachulková Kateřina

Elévky, mladší žákyně holčičky ročník narození 2008 -2005 – trenér Josef Tůma, Jiří Stošek tréninky od 7.9.2017

Elévky:

Benaissa Saffiya; Bohuňková Jolana; Bohuňková Kamila; Bučková Jolana; Dissou Ajore Mariam; Hejnová Barbora; Helfertová Lucie; Jakubičková Lucie; Lajdarová Iveta; Laštovková Michaela; Nyklová Natálie; Ryglová Anna; Ryglová Johana; Smolíková Kateřina; Stošková Karolína; Toušková Adriana; Vacková Karolína; Zakouřilová Klára

Mladší žákyně:

Černá Jana; Hrehorová Alžběta; Kalinová Michaela; Pohořelická Johana; Rožánková Tereza; Špundová Magdaléna; Tymlová Veronika; Vlachová Anita

 

Začátky tréninků v novém školním roce (nová sezona) 2017 – 2018

Kdy začínáme?

Atletika:

Přípravka – ročník narození 2011 – 2007 – trénér Adam Mihál – tréninky od 11.9.2017

Mladší žactvo – ročník narození: 2007 – 2006 – trenérka Iva Bížová tréninky od 11.9.2017

Starší žactvo, dorost – ročník narození 2006 – 2000 – trenérka Eva, Míša Borovská tréninky od 6.9.2017

 

Florbal :

Přípravka – ročník narození 2010 – 2011 – trenér Vladimír Řehoř první trénink 12.9, 15.9; vzhledem k tomu, že v termínu18. – 23. 9 bude trenér mimo republiku budeme řešit operativně

Přípravka – ročník narození 2009 – trenér Petr Martinů tréninky od 11. 9. 2017

Elévové ročník narození 2007 – 2008 – trenér Radovan Dejneka tréninky od 11. 9. 2017

Mladší žáci narození 2005 – 2006 – trenér Jiří Mareš první trénink 5. 9, druhý potom od 12. 9 normální cyklus

Starší žáci narození 2003 – 2004 – trenér Jakub Borovský tréninky od 5. 9.

Přípravka dívky ročník narození 2010 – 2009 – trenér Josef Tůma, Markéta Tůmová tréninky od 7. 9. 2017

Elévky, mladší žákyně díky ročník narození 2008 – 2005 – trenér Josef Tůma, Jiří Stošek tréninky od 7. 9. 2017

 

Rozpis všech tréninků pro atletiku i florbal sezona 2017 – 2018

Atletika:

Přípravka – ročník narození 2011 – 2007 – trénér Adam Mihál

Pondělí 14,00 – 15,30 hodin, Úterý 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 14,00 – 15,30 hodin

 

Mladší žactvo – ročník narození: 2007 – 2006 – trenérka Iva Bížová

Pondělí 14,00 – 15,30 hodin, Středa 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 15,30 – 17,00 hodin (Tůma)

 

Starší žactvo, dorost – ročník narození 2006 – 2000 – trenérka Eva, Míša Borovská

Pondělí 15,30 – 17,00 hodin, Středa 17,00 – 18,30 hodin, Pátek 17,00 – 18,30 hodin

 

Florbal :

Přípravka – ročník narození 2010 – 2011 – trenér Vladimír Řehoř

Úterý 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 14,00 – 15,30 hodin, Čtvrtek společně s ročníkem 2009 trenér Petr Martinů 15,30 – 17,00 hodin

Přípravka – ročník narození 2009 – trenér Petr Martinů

Pondělí 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 14,00 – 15,30 hodin, Čtvrtek společně s ročníkem 2010 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 15,30 – 17,00 hodin

Elévové ročník narození 2007 – 2008 – trenér Radovan Dejneka

Pondělí, Čtvrtek, Pátek 14,00 – 15,30 hodin

Dnes  5.9.2017 došlo k jednání s vedením školy a trenérem panem Dejnekou a je možné, pokud Vám to bude vyhovovat, že se páteční trénink přesune na středu. Časy by zůstaly stejné tj. 14,00 až 15,30 hodin!

Připravte si souhlas či nesouhlas na první trénink v pondělí.

Mladší žáci narození 2005 – 2006 – trenér Jiří Mareš

Úterý 17,00 – 18,30 hodin, Pátek 17,00 – 19,00 hodin

Starší žáci narození 2003 – 2005 – trenér Jakub Borovský

Úterý – 17,00 – 19,00 hodin, Čtvrtek 17,00 – 19,30 hodin, Pátek Hala Kunratice – 16,00 – 18,00 hodin

Přípravka holčičky ročník narození 2010 -2009 – trenér Josef Tůma, Markéta Tůmová

Pondělí, Středa , Čtvrtek 15,30 – 17,30 hodin

Elévky, mladší žákyně holčičky ročník narození 2008 -2005 – trenér Josef Tůma, Jiří Stošek

Pondělí, Středa , Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin

Těšíme se na Vás a na novou sezonu!

Florbalové tréninky v sezoně 2017/2018

Začátek sezony se blíží, proto zde pro pořádek dáváme přehled florbalových tréninků, který budeme postupně doplňovat.

Starší žáci (2003 – 2004), trenér Jakub Borovský – tréninky 3x týdně – úterý 17:00 – 19:00, čtvrtek 17:00 – 17:30 video + 17:30 – 19:30 trénink, pátek v hale Kunratice 16:30 – 18:30.

První trénink pro kategorii starších žáků bude v úterý 5. září. Ve čtvrtek 7. září po tréninku proběhne schůzka pro hráče i rodiče.

Mladší žáci (2005 – 2006), trenér Jiří Mareš – tréninky 2x týdně, úterý 17:00 – 18:30 a pátek 17:00 – 19:00. První trénink bude v úterý 5. září. V pátek 8. září trénink není a následně budou již tréninky probíhat pravidelně 2x týdně.

Další kategorie doplníme v následujícím týdnu.

Rozpis tréninků na Prague Games 2017pro kategorii mladší žáci, žákyně

tréninky budou ve vypsaných dnech a termínech:

úterý – 27.6  – 15 – 17 už společně pro hráče na PG

čtvrtek – 29.6  – 15 – 17 už společně pro hráče na PG

sobota -1.7  – 10_ 12    14 – 16

úterý – 4.7 – 10_ 12    14 – 16

čtvrtek – 6.7 – 10_ 12

pátek – 7.7 – 10_ 12

neděle – 9.7 – 10_ 12

pondělí – 10.7- bude trénink od 13 do 16 hodin v hale v Radotíně. Prosím rodiče o pomoc s odvozem dětí. V průběhu tohoto tréninku sehrajeme přátelské utkání s týmem Vosy Praha