Přípravky odstartovaly sezonu, hráli i mladší žáci

O víkendu odstartovala soutěž pro všechna tři družstva přípravky, která si premiérový turnaj v sezoně odehrála na domácím hřišti v ZŠ Campanus.

V sobotu bojovaly dva týmy SK Dvojky najednou. Lépe se vedlo chlapcům, kteří pod vedením trenéra Řehoře uhráli ve skupině s pěti týmy jednu remízu 6:6 s Mladou Boleslaví, která stejně jako naši hráči nedokázala vyhrát další zápas, a protože měla horší skóre, brali naši kluci čtvrté místo.

Na druhém hřišti bojovala děvčata. Pro některé z nich se jednalo o úplně první turnaj v životě, přesto zanechaly sympatický výkon. I když se nepodařilo děvčatům vyhrát ani jeden zápas, klukům hodně zatápěly a v jednom utkání ztratily holky pouze jediný gól na soupeře.

V neděli začala sezona také pro starší přípravku, která ve druhém koši skončila ve skupině na druhém místě, díky čemuž vyzvala v duelu o konečnou třetí příčku Spartu. Ta byla nakonec šťastnější, vyhrála 5:2 a naše přípravka skončila čtvrtá.

Všichni si turnaj náramně užili, a o to jde. Jen tak dál i do příštích turnajů, základ všeho je totiž zábava!

O víkendu také hrál tým mladších žáků, který první zápas prohrával gólem v poslední minutě 2:3. Pak už ale kluci zabojovali, hladce si poradili s Kutnou Horou (8:2) i Unhoští (7:3)a obsadili celkové druhé místo.

Příspěvky na první polovinu sezony 2017/2018

Členské příspěvky pro první polovinu sezony 2017/2018 se hradí ve prospěch účtu SK Dvojka Praha číslo 361947021/0100, KB Roztylská 2232/17, 148 00, Praha 11, a to do 13. 10. 2017.

Výše příspěvků:

2500 Kč florbal – starší žáci.

2200 Kč florbal – ostatní skupiny.

2000 Kč atletika a atletky.

Variabilní symbol je rodné číslo člena bez lomítka a do zprávy napište příjmení a slovo „příspěvky“.

Pokud v klubu máte více dětí, na každé další dítě je sleva 500 Kč. U každé platby, u které půjde o slevu na druhé (třetí,…) dítě, napište do zprávy pro příjemce „příjmení, příspěvky – sleva 2. dítě“.

S případnými problémy či dotazy ohledně příspěvků se obracejte na Jakuba Borovského (kuba.borovsky @centrum.cz, popřípadě tel.: 605 021 706).

Kompletní informace pro atletiku a florbal a pro všechny kategorie o trénincích v nové sezoně 2017 – 2018

Kdy začínáme?

Atletika:

Přípravka – ročník narození 2010 – 2007 – trénér Adam Mihál – tréninky od 11.9.2017

Pondělí 14,00 – 15,30 hodin, Úterý 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 14,00 – 15,30 hodin

 

Hána Hugo; Tuma Richard; Majerová Eliška; Kloučková Dominika; Dvořák Jíra; + nově přihlášeníKadlecová Johana; Bularga Jonáš; Kalous Robin; Kasl Robert; Vítek Šimon; Sedmiková Amélie

 

Mladší žactvo – ročník narození: 2007 – 2006 – trenérka Iva Bížová tréninky od 11.9.2017

Pondělí 14,00 – 15,30 hodin, Středa 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 15,30 – 17,00 hodin (Tůma)

 

Gasiunaite Demčenko Dominik; Procházka Matěj; Křišťanová Jana; Jeřábková Anežka; Krausová Henrieta; Slavíčková Barbora; Gasiunaite Demčenko Daniel; Chybová Marie; Petrovič Laura; Čížková Adéla; Hlinecký Tomáš; Bednář Jan; Fišera Jáchym; Luzar Filip;

 

Starší žactvo, dorost – ročník narození 2006 – 2000 – trenérka Eva, Míša Borovská tréninky od 6.9.2017

Pondělí 15,30 – 17,00 hodin, Středa 17,00 – 18,30 hodin, Pátek 17,00 – 18,30 hodin

 

Kadidlová Andrea; Lebedová Dominika; Bobitko Halyna; Petrů Lucie; Pohořelická Julie; Ptáčková Johana; Martanová Kateřina; Zakouřil Matyáš; Čížek Jakub; Kyselicová Ema; Malcová        Barbora; Sasková Tereza; Švejdová Eliška; Hlinková Aneta; Jakubičková Andrea; Bocharova Ksenia; Ferynová Magdaléna; Holá Barbora; Hrehorová Alžběta; Kubeschová Marie; Špundová  Magdalena; Matějka Jan; Jeřábková Barbora; Fryč David

 

 

Florbal :

Přípravka – ročník narození 2010 – 2011 – trenér Vladimír Řehoř první trénink 12.9, 15.9; vzhledem k tomu, že v termínu18.-23.9 bude trenér mimo republiku budeme řešit operativně

Úterý 15,30 – 17,00 hodin, Čtvrtek společně s ročníkem 2009 trenér Petr Martinů 15,30 – 17,00 hodin

 

Lukeš Martin; Míšek Mattias; Sobotka Štěpán; Stalmach Tobiáš; Svítil Martin; Synek Jakub + nově přihlášení

 

Přípravka – ročník narození 2009 – trenér Petr Martinů tréninky od 11.9.2017

Pondělí 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 14,00 – 15,30 hodin, Čtvrtek společně s ročníkem 2010 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 15,30 – 17,00 hodin

 

Borkovský Alexandr; Čech Lukáš; Drozd Alfréd; Gašpar Athanasios; Hlína Ondřej; Podrazil Adam; Střelka Tomáš

 

Elévové ročník narození 2007 – 2008 – trenér Radovan Dejneka tréninky od 11.9.2017

Pondělí, Čtvrtek, Pátek 14,00 – 15,30 hodin

Dnes  5.9.2017 došlo k jednání s vedením školy a trenérem panem Dejnekou a je možné, pokud Vám to bude vyhovovat, že se páteční trénink přesune na středu. Časy by zůstaly stejné tj. 14,00 až 15,30 hodin!

Připravte si souhlas či nesouhlas na první trénink v pondělí.

 

 

Družstvo A:

Bártů Tomáš; Bazal Marek; Bucek Martin; Chyba Antonín; Janoušek Otakar; Kushkovyy Daniel Patrik

Mlynářík Josef; Nguyen Vu Thanh Trung; Rybář Matěj; Skočak Fran; Šauer Adam; Šimek Filip; Tran Duc Anh

Družstvo B:

Coubal Štěpán; Drozd Arnošt; Gulab David; Horváth Matěj; Jesenský Martin; Kavan Eduard; Kocanda Kryštof; Kopasz Mátyás Viktor; Mazáč Vojtěch; Moravec Vojta; Náhlík Jiří; Oplatek Pavel

 

Mladší žáci narození 2005 – 2006 – trenér Jiří Mareš první trénink 5.9, druhý potom od 12.9 normální cyklus

Úterý 17,00 – 18,30 hodin, Pátek 17,00 – 19,00 hodin

 

Aufart René; Borkovec Šimon; Bouška Martin; Bugár Vojtěch; Dosoudil Antonín; Heřmánek Adam; Hořínek Jakub; Hořínek Jan; Hrdlička Michael; Kaliba Vojtěch; Krupička Lukáš; Kupsa Tomáš; Kustoš Filip; Kyselica Patrik; Mareš Martin; Martan Jaroslav; Martinů Pavel; Mezentsev Vitaly; Morava Pavel

Morávek Matěj; Němec Lukáš; Nguyen Son Nam-Ríša; Nguyen Anh Tuan;; Pavel Jan; Procházka Robin; Proksch Jakub; Radev Dominik; Šiman Samuel; Šimek Jakub; Šindelář Václav; Šnajdr David; Šťastný Jáchym; Vanko Matyáš; Zahradník Oldřich; Zlatuška Hynek; Žák Václav; Žídek Dominik

 

Starší žáci narození 2003 – 2005 – trenér Jakub Borovský začátek dle pokynů trenéra

Úterý – 17,00 – 19,00 hodin, Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin, Pátek Hala Kunratice – 17,00 – 18,30 hodin

 

Bělovský Maxim; Beránek David; Bízik Jan; Bojadžiev Tomáš; Čapek Kryštof; Dissou Akinwale Adam; Fišer Adam; Hejna Igor; Hejna Viktor; Horký David; Horváth Jakub; Kraus Samuel; Peterka Jan; Šimša Martin; Šubert David; Vlasák Jakub; Patzenhauer Dominik, Nicola Králová, Gabriela Hermánková

Konec formuláře

 

 

Přípravka holčičky ročník narození 2010 -2009 – trenér Josef Tůma, Markéta Tůmová tréninky od 7.9.2017

Pondělí, Středa , Čtvrtek 15,30 – 17,30 hodin

 

Černá Natálie; Hrehorová Kateřina; Kulková Kristina; Líznerová Gabriela; Míkovcová Magdalena; Pecháčková Stela; Tomisová Jana; Vachulková Kateřina

 

Elévky, mladší žákyně holčičky ročník narození 2008 -2005 – trenér Josef Tůma, Jiří Stošek tréninky od 7.9.2017

Pondělí, Středa , Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin

 

Elévky:

Benaissa Saffiya; Bohuňková Jolana; Bohuňková Kamila; Bučková Jolana; Dissou Ajore Mariam

Hejnová Barbora; Helfertová Lucie; Jakubičková Lucie; Lajdarová Iveta; Laštovková Michaela; Nyklová Natálie; Ryglová Anna; Ryglová Johana; Smolíková Kateřina; Stošková Karolína; Toušková Adriana; Vacková Karolína; Zakouřilová Klára

Mladší žákyně:

Černá Jana; Hrehorová Alžběta; Kalinová Michaela; Pohořelická Johana; Rožánková Tereza; Špundová Magdaléna; Tymlová Veronika; Vlachová Anita

 

 

 

 

 

Omluva přípravkovým, dívkám, elévkám a mladším žákyním a informace pro nové hráče a atlety

Omlouvám se všem přípravkovým dívkám,elévkám, mladším žákyní, kterým jsem předal dnes 4.9.2017 přihlášky do oddílu.
Jako u jediné kategorie se mi podařilo zanechat rozpis tréninků z minulé sezony 2016 – 2017. Správně je rozpis tréninků tak, jak je uveden na stránkách:

Přípravka holčičky ročník narození 2010 -2009 – trenér Josef Tůma, Markéta Tůmová

Pondělí, Středa , Čtvrtek 15,30 – 17,30 hodin

Elévky, mladší žákyně holčičky ročník narození 2008 -2005 – trenér Josef Tůma, Jiří Stošek

Pondělí, Středa , Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin

Dále informace pro rodiče nových florbalistů a atletů:

Na první tréninky si s sebou vezmete pouze věci na převlečení na trénink a pití. Hole ani míčky nepotřebujete, to dostanete zapůjčené od oddílu.

Rozpis turnajů pro přípravku – devčata v sezoně 2017 – 2018

Přípravka – holčičky:

koš E

kolo datum   den     pořadatel                                 Koš   hala

1       21.10.   SO      SK Dvojka Praha D                  E       SH ZŠ Campanus

2       5.11.     NE      Floorball Club Falcon blue        E       ZŠ Zeleneč

3       3.12.     NE      BLACK ANGELS MINI               E       BB ARENA Letňany (hřiště 3)

4       16.12.   SO      Floorball Club Falcon blue        E       ZŠ Stará Boleslav

5       6.1.      SO      SK Florbal Benešov II.              E       ZŠ Jiráskova Benešov

6       20.1.     SO      SK Dvojka Praha D                  E       SH ZŠ Campanus

7       4.3.      NE      Floorball Club Falcon blue        E       ZŠ Zeleneč

8       17.3.     SO      SK Florbal Benešov II.              E       SH BIOS Benešov

9       7.4.      SO      SK Dvojka Praha D                  E       SH ZŠ Campanus

10     29.4.     NE      BLACK ANGELS MINI               E       BB ARENA Letňany (hřiště 3)

Soupisky jednotlivých družstev podle ročníků narození pro sezonu 2017 – 2018

Pro orientaci uvádíme soupisky jednotlivých družstev podle ročníků narození, je samozřejmé. že někteří vybraní hráči trénují a hrají i za starší kategorie. Noví nebo neregistrovaní zájemci / hráči budou průběžně zařazováni do tréninkových skupin a na souspisky (je nutná registrace na ČFU):

Přípravka – ročník narození 2010 – 2011 – trenér Vladimír Řehoř první trénink 12.9, 15.9; vzhledem k tomu, že v termínu18.-23.9 bude trenér mimo republiku budeme řešit operativně:

Lukeš Martin; Míšek Mattias; Sobotka Štěpán; Stalmach Tobiáš; Svítil Martin; Synek Jakub

Přípravka – ročník narození 2009 – trenér Petr Martinů tréninky od 11.9.2017

Borkovský Alexandr; Čech Lukáš; Drozd Alfréd; Gašpar Athanasios; Hlína Ondřej; Podrazil Adam; Střelka Tomáš

Elévové ročník narození 2007 – 2008 – trenér Radovan Dejneka tréninky od 11.9.2017

Družstvo A:

Bártů Tomáš; Bazal Marek; Bucek Martin; Chyba Antonín; Janoušek Otakar; Kushkovyy Daniel Patrik

Mlynářík Josef; Nguyen Vu Thanh Trung; Rybář Matěj; Skočak Fran; Šauer Adam; Šimek Filip; Tran Duc Anh

Družstvo B:

Coubal Štěpán; Drozd Arnošt; Gulab David; Horváth Matěj; Jesenský Martin; Kavan Eduard; Kocanda Kryštof; Kopasz Mátyás Viktor; Mazáč Vojtěch; Moravec Vojta; Náhlík Jiří; Oplatek Pavel

Mladší žáci narození 2005 – 2006 – trenér Jiří Mareš první trénink 5.9, druhý potom od 12.9 normální cyklus

Aufart René; Borkovec Šimon; Bouška Martin; Bugár Vojtěch; Dosoudil Antonín; Heřmánek Adam; Hořínek Jakub; Hořínek Jan; Hrdlička Michael; Kaliba Vojtěch; Krupička Lukáš; Kupsa Tomáš; Kustoš Filip; Kyselica Patrik; Mareš Martin; Martan Jaroslav; Martinů Pavel; Mezentsev Vitaly; Morava Pavel; Morávek Matěj; Němec Lukáš; Nguyen Son Nam-Ríša; Nguyen Anh Tuan;; Pavel Jan; Procházka Robin; Proksch Jakub; Radev Dominik; Šiman Samuel; Šimek Jakub; Šindelář Václav; Šnajdr David; Šťastný Jáchym; Vanko Matyáš; Zahradník Oldřich; Zlatuška Hynek; Žák Václav; Žídek Dominik

Starší žáci narození 2003 – 2004 – trenér Jakub Borovský, první trénink 5. 9., 7. 9. se od 19:30 koná v ZŠ Campanus schůzka pro děti i rodiče.
Bělovský Maxim; Beránek David; Bízik Jan; Čapek Kryštof; Dissou Akinwale Adam; Fišer Adam; Hejna Igor; Hejna Viktor; Horký David; Horváth Jakub; Peterka Jan; Šimša Martin; Šubert David; Patzenhauer Dominik, Nicola Králová, Gabriela Hermánková, Hais Hubert.

Přípravka holčičky ročník narození 2010 -2009 – trenér Josef Tůma, Markéta Tůmová tréninky od 7.9.2017

Černá Natálie; Hrehorová Kateřina; Kulková Kristina; Líznerová Gabriela; Míkovcová Magdalena; Pecháčková Stela; Tomisová Jana; Vachulková Kateřina

Elévky, mladší žákyně holčičky ročník narození 2008 -2005 – trenér Josef Tůma, Jiří Stošek tréninky od 7.9.2017

Elévky:

Benaissa Saffiya; Bohuňková Jolana; Bohuňková Kamila; Bučková Jolana; Dissou Ajore Mariam; Hejnová Barbora; Helfertová Lucie; Jakubičková Lucie; Lajdarová Iveta; Laštovková Michaela; Nyklová Natálie; Ryglová Anna; Ryglová Johana; Smolíková Kateřina; Stošková Karolína; Toušková Adriana; Vacková Karolína; Zakouřilová Klára

Mladší žákyně:

Černá Jana; Hrehorová Alžběta; Kalinová Michaela; Pohořelická Johana; Rožánková Tereza; Špundová Magdaléna; Tymlová Veronika; Vlachová Anita

 

Začátky tréninků v novém školním roce (nová sezona) 2017 – 2018

Kdy začínáme?

Atletika:

Přípravka – ročník narození 2011 – 2007 – trénér Adam Mihál – tréninky od 11.9.2017

Mladší žactvo – ročník narození: 2007 – 2006 – trenérka Iva Bížová tréninky od 11.9.2017

Starší žactvo, dorost – ročník narození 2006 – 2000 – trenérka Eva, Míša Borovská tréninky od 6.9.2017

 

Florbal :

Přípravka – ročník narození 2010 – 2011 – trenér Vladimír Řehoř první trénink 12.9, 15.9; vzhledem k tomu, že v termínu18. – 23. 9 bude trenér mimo republiku budeme řešit operativně

Přípravka – ročník narození 2009 – trenér Petr Martinů tréninky od 11. 9. 2017

Elévové ročník narození 2007 – 2008 – trenér Radovan Dejneka tréninky od 11. 9. 2017

Mladší žáci narození 2005 – 2006 – trenér Jiří Mareš první trénink 5. 9, druhý potom od 12. 9 normální cyklus

Starší žáci narození 2003 – 2004 – trenér Jakub Borovský tréninky od 5. 9.

Přípravka dívky ročník narození 2010 – 2009 – trenér Josef Tůma, Markéta Tůmová tréninky od 7. 9. 2017

Elévky, mladší žákyně díky ročník narození 2008 – 2005 – trenér Josef Tůma, Jiří Stošek tréninky od 7. 9. 2017

 

Rozpis všech tréninků pro atletiku i florbal sezona 2017 – 2018

Atletika:

Přípravka – ročník narození 2011 – 2007 – trénér Adam Mihál

Pondělí 14,00 – 15,30 hodin, Úterý 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 14,00 – 15,30 hodin

 

Mladší žactvo – ročník narození: 2007 – 2006 – trenérka Iva Bížová

Pondělí 14,00 – 15,30 hodin, Středa 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 15,30 – 17,00 hodin (Tůma)

 

Starší žactvo, dorost – ročník narození 2006 – 2000 – trenérka Eva, Míša Borovská

Pondělí 15,30 – 17,00 hodin, Středa 17,00 – 18,30 hodin, Pátek 17,00 – 18,30 hodin

 

Florbal :

Přípravka – ročník narození 2010 – 2011 – trenér Vladimír Řehoř

Úterý 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 14,00 – 15,30 hodin, Čtvrtek společně s ročníkem 2009 trenér Petr Martinů 15,30 – 17,00 hodin

Přípravka – ročník narození 2009 – trenér Petr Martinů

Pondělí 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 14,00 – 15,30 hodin, Čtvrtek společně s ročníkem 2010 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 15,30 – 17,00 hodin

Elévové ročník narození 2007 – 2008 – trenér Radovan Dejneka

Pondělí, Čtvrtek, Pátek 14,00 – 15,30 hodin

Dnes  5.9.2017 došlo k jednání s vedením školy a trenérem panem Dejnekou a je možné, pokud Vám to bude vyhovovat, že se páteční trénink přesune na středu. Časy by zůstaly stejné tj. 14,00 až 15,30 hodin!

Připravte si souhlas či nesouhlas na první trénink v pondělí.

Mladší žáci narození 2005 – 2006 – trenér Jiří Mareš

Úterý 17,00 – 18,30 hodin, Pátek 17,00 – 19,00 hodin

Starší žáci narození 2003 – 2005 – trenér Jakub Borovský

Úterý – 17,00 – 19,00 hodin, Čtvrtek 17,00 – 19,30 hodin, Pátek Hala Kunratice – 16,00 – 18,00 hodin

Přípravka holčičky ročník narození 2010 -2009 – trenér Josef Tůma, Markéta Tůmová

Pondělí, Středa , Čtvrtek 15,30 – 17,30 hodin

Elévky, mladší žákyně holčičky ročník narození 2008 -2005 – trenér Josef Tůma, Jiří Stošek

Pondělí, Středa , Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin

Těšíme se na Vás a na novou sezonu!