Turnaje v soutěžním roce 2019 – 2020 včetně pořádání

Přípravka  kluci trenér Martinů:

20.10.19 NE;  02.11.19 pořádáme SO;  12.01.20 NE;  02.05.20 SO; 28.03.20 SO;  30.11.19 SO  pořádáme; 14.03.20 SO ; 15.12.19 NE; 26.01.20 NE; 17.11.19         NE

Přípravka  holčičky trenér Tůma:

16.11.19 SO; 03.11.19 NE pořádáme; 19.10.19 SO; 14.12.19 SO; 03.05.20 NE; 25.01.20 SO; 15.03.20 NE; 01.12.19 NE pořádáme;  11.01.20 SO; 29.03.20 NE;

Elévové kluci trenér Řehoř:

05.10.19 SO; 22.09.19 NE; 05.04.20 NE; 26.10.19 SO pořádáme;  25.04.20 SO; 10.11.19 NE; 07.12.19 SO; 21.03.20 SO; 08.03.20 NE; 18.01.20 SO pořádáme;  24.11.19 NE; 15.02.20 SO;

Elévky děvčata trenér Tůma:

05.10.19  SO; 22.09.19  NE pořádáme; 07.12.19 SO; 26.10.19 SO;  24.11.19 NE; 10.11.19 NE pořádáme; 15.02.20 SO; 18.01.20 SO; 2.1.3.20 SO; 08.03.20 NE pořádáme; 05.04.20 NE; 25.04.20 SO;

Mladší žáci kluci trenér Dejneka:

02.05.20 SO; 20.10.19 NE; 25.01.20 SO; 28.09.19 SO pořádáme; 03.11.19 NE; 09.02.20 NE;

14.12.19 SO; 12.01.20 NE; 01.12.19 NE; 16.11.19 SO pořádáme; 14.03.20 SO; 29.03.20 NE;

Mladší žákyně děvčata trenér Tůma:

19.10.19 SO; 26.01.20 NE; 17.11.19 NE pořádáme; 29.09.19 NE; 11.01.20 SO; 02.11.19 SO; 30.11.19 SO; 15.12.19 NE; 15.03.20 NE pořádáme; 08.02.20 SO; 28.03.20 SO; 03.05.20 NE;

Starší žáci kluci trenér Mareš, Podroužková:

27.10.19 NE; 21.09.19 SO; 06.10.19 NE; 07.03.20 SO; 23.11.19 SO pořádáme; 26.04.20 NE;

04.04.20 SO; 22.03.20 NE; 19.01.20 NE; 08.12.19 NE; 15.02.20 SO pořádáme; 09.11.19 SO;

Starší žákyně děvčata trenér Stošek, Nykl,:

13.10.19 NE; 26.10.19 SO; 24.11.19 NE pořádáme; 14.12.19 SO; 28.09.19 SO; 09.11.19 SO;

08.02.20 SO; 08.03.20 NE; 19.01.20 NE pořádámě; 04.04.20 SO; 22.03.20 NE; 01.05.20 PÁ;

Termínová listina soutěží PHaSČ – ročník 2019/2020

Starší žákyně

Datum                     Den        G1

                                            stžně

28.09.19 SO 1;  13.10.19 NE  2; 26.10.19 SO 3; 03.11.19 NE1.KŽ; 09.11.19 SO 4; 24.11.19 NE 5; 14.12.19 SO 6; 19.01.20 NE 7; 08.02.20 SO 8; 08.03.20 NE 9; 22.03.20 NE 10; 04.04.20 SO 11; 01.05.20 PÁ 12

Datum    Den        S1

                            stžci

21.09.19  SO 1; 06.10.19 NE 2; 12.10.19 SO 1.KSŽ; 27.10.19    NE 3; 09.11.19  SO 4; 23.11.19  SO 5;

08.12.19  NE 6; 19.01.20 NE 7; 15.02.20 SO 8; 07.03.20 SO 9; 22.03.20 NE 10; 04.04.20 SO 11; 26.04.20          NE 12; 01.05.20 PÁ MČR; 02.05.20     SO MČR; 03.05.20 NE MČR

Datum    Den        Z1

                            mlžci

                            Dejneka

28.09.19  SO 1; 13.10.19 NE 1.KMŽ; 20.10.19   NE 2; 03.11.19  NE 3; 16.11.19  SO 4; 01.12.19  NE 5;

14.12.19  SO 6; 12.01.20 NE 7; 25.01.20 SO 8; 09.02.20 NE 9; 14.03.20 SO 10; 29.03.20 NE 11;

02.05.20  SO 12

                            6

                            12

Datum    Den        Z2

                            Mlžci holčičky

                            Tůma

29.09.19  NE 1;  13.10.19 NE 1.KMŽ; 19.10.19  SO 2; 02.11.19  SO 3; 17.11.19  NE 4; 30.11.19  SO 5;

15.12.19  NE 6; 11.01.20 SO 7; 26.01.20 NE 8; 08.02.20 SO 9; 15.03.20 NE 10; 28.03.20 SO 11;

03.05.20  NE 12

Datum    Den        E1

                            Elévové i elévky

22.09.19  NE 1; 05.10.19 SO 2; 26.10.19 SO 3; 10.11.19 NE 4; 24.11.19 NE 5; 07.12.19 SO 6;

18.01.20  SO 7; 15.02.20 SO 8; 08.03.20 NE 9; 21.03.20 SO 10; 05.04.20 NE 11; 25.04.20 SO   12

Datum       Den  P1-A*

                         Přípravky kluci

                         Martinů

20.10.19    NE    1;  02.11.19    SO       2; 17.11.19       NE       3; 30.11.19       SO       4; 15.12.19 NE  5 ;12.01.20                 NE    6; 26.01.20     NE       7; 14.03.20       SO       8; 28.03.20       SO 9;

02.05.20    SO   10

Datum       Den  P1-B*

                         Přípravky holčičky

                         Tůma

19.10.19    SO   1; 03.11.19     NE       2; 16.11.19       SO       3; 01.12.19       NE       4; 14.12.19 SO  5; 11.01.20                 SO   6; 25.01.20     SO       7; 15.03.20       NE       8; 29.03.20       NE 9; 03.05.20    NE    10

Informační schůzka k zájezdu do Švédska

Vážení rodiče,

svoláváme informační schůzku k zájezdu do Švédska na pondělí 13.5.2019 od 18,00 hodin ve sborovně školy.

Vstup bude po tréninku od 17,30 vchodem do Centry (kabinet TV).

Následovat budou informace o nové florbalové sezoně – předpokládaný začátek cca 18,30 hodin.

V případě, že se nemůžete zúčastnit, kontaktujte mě prosím na jos.tuma(zavináč)seznam.cz

V aplikaci WhatsApp byla vytvořena skupina Švédsko Campanus 2019 pro rodiče. Kdo má zájem přihlaste se do skupiny.

Nějaké informace budu dávat i na Facebook na SK Dvojka Praha florbal.

Vzhledem k tomu, že děti nebudou mít mobily doporučujeme vzít s sebou karty, společenské hry.

Těšíme se na Vaši účast

Upravený rozpis tréninků pro období březen – červen florbalových družstev

Omlouvám se za nepřesnosti a nepříjemnosti. V rámci zkvalitnění přípravy našich družstev chceme samozřejmě využívat sportovní halu. Abychom to mohli realizovat jsme nuceni upravit některé tréninky jednotlivých družstev. Chci věřit, že tato verze bude již bez chyb.

Kategorie přípravek:

Dívky:  Pondělí – atletický trénink 15,30 – 17,30

                Úterý – florbalový trénink – hala 15,30 – 17,30

                Čtvrtek – florbalový trénink – hala 15,30 – 17,30

Kluci Martinů : Pondělí – atletický trénink 15,30 – 17,30

                Úterý – florbalový trénink – hala 15,30 – 17,30

                Čtvrtek – florbalový trénink – hala 15,30 – 17,30

Kluci Řehoř :

                Úterý – florbalový trénink – hala 15,30 – 17,30

                Čtvrtek – florbalový trénink – hala 15,30 – 17,30

                Pátek – atletický trénink 14,00 – 16,00

Kategorie elévů:

Dívky:  Pondělí – florbalový trénink – hala 15,30 – 17,30

                Středa – florbalový trénink – hala 15,30 – 17,30

                Čtvrtek – atletický trénink 15,30 – 17,30

Kluci:     Pondělí – florbalový trénink – hala 15,30 – 17,30

                Středa – florbalový trénink – hala 14,00 – 15,30

                Čtvrtek – atletický trénink 14,00 – 15,30

Kategorie mladší žactvo:

Dívky:  Pondělí – atletický trénink 15:30-17:30

                úterý – florbalový trénink – hala 17,00 – 19,00

                Čtvrtek – florbalový trénink – hala 17,00 – 19,00

Kluci:     Pondělí – atletický trénink 17,30 – 19,00

                Úterý – florbalový trénink – hala 17,00 – 19,00

                Pátek – florbalový trénink – hala 17,00 – 19,00

Kategorie starší žactvo:

Dívky:  Pondělí – atletický trénink 17,30 – 19,00

                úterý – florbalový trénink – hala 17,00 – 19,00

                Čtvrtek – florbalový trénink – hala 17,00 – 19,00

Kluci:     upřesní trenér Borovský

Objednávky dresů a mikin

Vážení rodiče, hráčky, hráči

náš organizační tým dostal do svých řad novou posilu.

O objednávky dresů a mikin se bude starat paní Diana Kulková. Proto se na ni obracejte se svými objednávkami :

di.kulkova(zavináč)gmail.com

Děkujeme za pomoc a těšíme se na spolupráci.

 

Nábor do všech družstev atletiky a florbalu na sezonu 2018 – 2019

Souběžně se zahájením tréninků začínají probíhat nábory do atletických a florbalových družstev. Na florbal se tedy mohou hlásit všechny děti ve věku od 6 do 15 let (nejstarší ročník narození 2003), atleti narození až do roku 2000.

Těšíme se na všechny malé sportovkyně i sportovce, kteří by chtěli do našeho oddílu chodit a bavit se sportem stejně tak jako my. Všem nováčkům nabízíme možnost si tréninky vyzkoušet, aby každý mohl zjistit, jestli má raději atletiku, nebo florbal. A jestli mu vše bude vyhovovat.

Pokud máte zájem o další informace, ohledně dívčích kategorií se obracejte na pana trenéra Josefa Tůmu (jos.tuma @ seznam.cz), v případě chlapců na Jakuba Borovského (kuba.borovsky @ centrum.cz).

Těšíme se na vás!

Příspěvky na první polovinu sezony SK Dvojka Praha

Členské příspěvky pro první polovinu sezony 2018/2019 se hradí ve prospěch účtu SK Dvojka Praha číslo 361947021/0100, KB Roztylská 2232/17, 148 00, Praha 11, a to do 13. 10. 2018.

Výše příspěvků:

3 000 Kč florbalisté

2 700 Kč atleti

Variabilní symbol je rodné číslo člena bez lomítka a do zprávy napište příjmení a slovo „příspěvky“.

Také v této sezoně platí sourozenecké sleva. Pokud v klubu hraje více vašich dětí, pak na každého dalšího sourozence platí sleva 1 000 Kč na pololetí. V případě dvou florbalistů pak bude platba za jednoho 3 000 Kč, za druhého 2 000 Kč. U třech dětí 3 000, 2 000, 2 000. Tuto slevu prosím uveďte do poznámky při platbe.

S případnými problémy či dotazy ohledně příspěvků se obracejte na Jakuba Borovského (kuba.borovsky @ centrum.cz, popřípadě tel.: 605 021 706).

Kompletní informace pro atletiku a florbal a pro všechny kategorie o trénincích v nové sezoně 2018 – 2019

Kdy začínáme?

Atletika:

Přípravka, mladší žactvo:

trenérka Markéta Půlpánová – trenér Adam Mihál

Přípravka – ročník narození 2012 – 2010 a Mladší žactvo – ročník narození: 2009 – 2007

POZOR ZMĚNA !!!!! Úterý  14,00 – 15,30 hodin,

Středa 15,30 – 17,00 hodin,

Pátek 14,00 – 15,30 hodin

 

Starší žactvo, dorost – ročník narození 2006 – 2000 – trenérka Eva, Míša Borovská tréninky od 10.9.2018

Pondělí 17,30 – 19,00 hodin, Středa 17,00 – 18,30 hodin, Pátek 17,00 – 18,30 hodin

 

 

Florbal :

Přípravka – ročník narození 2010 – 2013 – trenér Petr Martinů tréninky od 10.9.2018

Pondělí 15,30 – 17,30 hodin (atletika, kondice, průpravná cvičení), Středa 15,30 – 17,30 hodin, později Čtvrtek 15,30 – 17,30 hodin, Pátek 15,30 – 17,00 hodin

Vzhledem ke stavbě haly, jejímž důsledkem je, že jedna tělocvična je mimo provoz. Tak tréninky přípravky (trenér Martinů), budou do ukončení rekonstrukce další tělocvičny, ve středu od 15,30 do 17,30. Po rekonstrukci se družstvo přesune do větší tělocvičny na čtvrtek. Časy by zůstaly stejné tj 15,30 do 17,30!

 

Přípravka – ročník narození 2010 – 2011 – trenér Vladimír Řehoř první trénink 6.9.2018 vzhledem k tomu, že v termínu15.-22.9 bude trenér mimo republiku budeme řešit operativně

Úterý 15,30 – 17,30 hodin, Čtvrtek 14,00 – 15,30 hodin, Pátek 15,30 – 17,00 hodin

Elévové ročník narození 2009 – 2008 – trenér Radovan Dejneka tréninky od 6.9.2018

Pondělí, Čtvrtek, Pátek 14,00 – 15,30 hodin

 

Mladší žáci narození 2006– 2007 – trenéři  Jiří Mareš, Eva Podroužková první trénink 4.9. 2018 dále dle pokynů trenéra

Pondělí 15,30 – 17,30 hodin, Úterý 17,00 – 18,30 hodin, Pátek 17,00 – 19,00 hodin

 

Starší žáci narození 2004 – 2005 – trenér Jakub Borovský začátek dle pokynů trenéra

Úterý – 17,00 – 19,00 hodin, Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin, Pátek– 17,00 – 19,00 hodin

Dívčí složky:

Přípravka holčičky ročník narození 2010 -2011 – trenér Josef Tůma, Markéta Tůmová tréninky od 5.9.2018

Pondělí, Středa , Čtvrtek 15,30 – 17,30 hodin

Elévky, holčičky ročník narození 2008 -2009 – trenér Josef Tůma, Jan Jakubička tréninky od 5.9.2018

Pondělí, Středa , Čtvrtek 15,30 – 17,30 hodin

Mladší žákyně , holčičky ročník narození 2006 – 2007 – trenér Josef Tůma, Martin Nykl tréninky od 5.9.2018

Pondělí, Středa , Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin

Mladší žákyně , holčičky ročník narození 2005 – 2004 – trenér Josef Tůma, Jiří Stošek

tréninky od 5.9.2018

Pondělí, Středa , Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin

Starší žáci před PG

Tréninky a program starších žáků před Prague games:

Pondělí 2. července – 11:00 – 12:30 – střelecký trénink (Campanus), 16:15 – 17:15 gólmanský tréninky (Campanus), 17:15 – 18:45 normální trénink (Campanus)

Úterý 3. července – 11:00 – 12:30 střelecký trénink (Campanus), 16:00 – 17:00 gólmanský trénink (Campanus), 17:30 – 19:00 trénink V HALE V KUNRATICÍCH! – sraz tam bude už v 17:00, já a gólmani dorazíme na začátek.

Středa 4. července – 10:00 – 11:45 Campanus telocvična, 14:45 – 16:30 venku Campanus

Pondělí 9. července – 11:00 – 12:30 střelecký trénink (Campanus), 16:00 – 17:00 gólmanský (Campanus), 17:00 – 18:30 normální trénink (Campanus)

Čtvrtek 10. července – 10:00 – 14:00 hala Kunratice – trénink + asi přátelský zápas (ještě uvidíme)

Zápasy na PG (https://www.praguegames.cz/vysledky/skupina/808)

11. 7. 8:00 SK Dvojka Praha – Zug United (těžký rozjezd :-)) – hala Vinohrady

11. 7. 12:20 SK Dvojka Praha – Florbal Vsetín – hala Vinohrady

12. 7. 11:20 SK Dvojka Praha – Floda IBK – hala Vinohrady