Rozpis tréninků na sezonu 2022 – 2023

Kategorie přípravek narození 2014 a mladší:

Dívky Tůmová, Kubková, Tůma:

Pondělí –florbalový trénink hala 15,30 – 17,00

Středa– florbalový trénink– hala 15,30 – 17,00

Čtvrtek – atletický trénink – tělocvična 15,30 – 17,00

Kluci Dejneka:

Pondělí –florbalový trénink hala 15,30 – 17,00

Středa– florbalový trénink– hala 15,30 – 17,00

Čtvrtek – atletický trénink – tělocvična 15,30 – 17,00

Kategorie elévů narození 2012–2013:

Dívky Tůmová, Kubková, Tůma:

Pondělí –florbalový trénink hala 15,30 – 17,00

Středa– florbalový trénink– hala 15,30 – 17,00

Čtvrtek –  atletický trénink – tělocvična 15,30 – 17,00

Kluci Martinů:

Pondělí –florbalový trénink hala 15,30 – 17,00

Středa– florbalový trénink– hala 15,30 – 17,00

Kluci Dejneka: čtvrtek – atletický trénink – tělocvična 15,30 – 17,00

Kategorie mladší žactvo narození 2010–2011:

Dívky Tůma, Tůma:

Pondělí – florbalový trénink – hala 17,00 – 19,00

Středa – florbalový trénink – hala 17,00 – 19,00

Čtvrtek – atletický trénink – tělocvična 17,00 – 18,30

Kluci Vostárek, Řehoř:

Pondělí – – atletický trénink – tělocvična – 17,30 – 19,00

Úterý – florbalový trénink – hala 17,00 – 19,00

Čtvrtek – florbalový trénink – hala 17,00 – 19,00

Kategorie starší žactvo narození 2008–2009:

Dívky Tůma:

Pondělí – florbalový trénink – hala 17,00 – 19,00

Středa – florbalový trénink – hala 17,00 – 19,00

Čtvrtek – atletický trénink – tělocvična 17,00 – 18,30

Kluci Mareš, Podroužek:

Pondělí – – atletický trénink – tělocvična – 17,00 – 19,00

Úterý – florbalový trénink – hala 17,00 – 19,00

Čtvrtek – florbalový trénink – hala 17,00 – 19,00

 

Brankářské tréninky pro narozené 2008–2010:

Jakubička:

Pondělí – gólmanský trénink – hala 17,00 – 19,00

 

Brankářské tréninky pro narozené 2011–2014:

Kubková:

Středa – gólmanský trénink – hala 17,00 – 19,00

 

Upravený rozpis tréninků na sezonu 2021 – 2022

Aktualizace k 13. 10. 2021. U dětí navštěvujících družinu je čas 15,00 časem vyzvedávání z družiny po vycházce. Děti, které chodí samotné z domova se shromažďují ve vstupních prostorách u haly. Po tréninku se děti vyzvedávají u východu z haly.

Přípravky kluci (Dejneka) nar. 2013 – 2016:

Pondělí 15,30 – 17,30 hodin; Úterý 15,00 – 17,00 hodin, Čtvrtek 15,30 – 17,00 hodin

 

Přípravky holčičky (Tůma, Tůmová) nar. 2013 – 2016:

Pondělí 15,30 – 17,30 hodin; Středa 15,30 – 17,30 hodin, Čtvrtek 15,30 – 17,00 hodin

 

Elévové (Martinů) nar. 2011 – 2013:

Pondělí 15,30 – 17,30 hodin; Středa 15,30 – 17,30 hodin, Čtvrtek 15,30 – 17,00 hodin

 

Elévky holčičky (Tůma, Tůmová)nar.2011 – 2013:

Pondělí 15,30 – 17,30 hodin; Středa 15,30 – 17,30 hodin, Čtvrtek 15,30 – 17,30 hodin

 

Mladší žáci (Řehoř) nar. 2009 – 2011:

Pondělí 17,00 – 19,00 hodin; Středa 17,00 – 19,00 hodin, Čtvrtek 17,30 – 19,00 hodin

 

Mladší žákyně (Tůmová, Tůma) nar. 2009 – 2011:

Pondělí 17,00 – 19,00 hodin; Středa 17,00 – 19,00 hodin, Čtvrtek 15,30 – 17,30 hodin,

 

Starší žáci (Mareš) nar. 2007 – 2009:

Pondělí 17,00 – 19,00 hodin; Úterý 17,00 – 18,30 hodin, Čtvrtek 17,30 – 19,00 hodin

 

Starší žákyně (Tůma, Nykl) nar. 2007 – 2009:

Pondělí 17,00 – 19,00 hodin; Středa 17,00 – 19,00 hodin, Čtvrtek 17,00 – 19,00 hodin,

Tréninky pro brankáře (Jakubička) bez rozdílu kategorií:

Středa 17,00 – 19,00 hodin

Kompletní informace Českého florbalu k pandemii koronaviru účasti a pořádání

Informace Českého florbalu k pandemii koronaviru.

Poslední aktualizace: 2. září 2021 https://www.ceskyflorbal.cz/koronavirus

Odpovědi na časté otázky: https://www.ceskyflorbal.cz/dms/serve/assigned-file/6320/

Upřesňující pokyny : https://www.ceskyflorbal.cz/dms/serve/assigned-file/7143/

PROTOKOL O BEZINFEKČNOSTI: https://www.ceskyflorbal.cz/dms/serve/assigned-file/7144/

Více čtěte na:  https://www.ceskyflorbal.cz/koronavirus#sthash.JSEsCgly.dpuf

Prováděcí předpis pro zvláštní postup VV v případě zásahu vyšší moci: https://www.ceskyflorbal.cz/dms/serve/assigned-file/7145/

PRINCIPY PRO SEZONU 2021/22: https://www.ceskyflorbal.cz/clanek/vykonny-vybor-schvalil-principy-pro-sezonu-202122

Covid-19 Aktuální informace pro sportovce

Aktualizováno 1. září

S účinností ode dne 1. září 2021 do odvolání dle Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví – omezení maloobchodního prodeje a služeb (dále jen „Opatření“ – ke stažení zde)  platí:

SPORTOVNÍ AKCE veřejné a soukromé dle bodu I. 13. Opatření

  • do 20 osob bez podmínek1,
  • ve vnitřních prostorech do 1000 osob za dodržení podmínek1,
  • ve vnějších prostorech do 2000 osob za dodržení podmínek1,
  • a pro pravidelnou aktivitu v neměnném kolektivu je negativní výsledek antigenního testu platný 7 dní

SPORTOVNÍ PŘÍPRAVA organizovaná sportovními svazy dle bodu I. 13. d) Opatření

  • vstup pro osoby za dodržení podmínek1,
  • a pro pravidelnou aktivitu v neměnném kolektivu je negativní výsledek antigenního testu platný 7 dní 2,
  • vedení evidence osob pro potřeby epidemiologického šetření.

https://agenturasport.cz/vlada-schvalila-restart-profesionalniho-sportu/

Celé znění mimořádného opatření najdete na:

https://www.mzcr.cz/wp-content/uploads/2021/07/Mimoradne-opatreni-omezeni-maloobchodniho-prodeje-a-sluzeb-s-ucinnosti-od-1-8-2021-do-odvolani.pdf

Materiály na soustředění Jilemnice 2021

Dobrý den, materiály na soustředění. Je možné, že se požadavky budou postupně upravovat.

Materiály pro první soustředění 7. – 14. 8. 2021, Jilemnice elévové a elévky a přípravky ročníky narození 2010 a mladší:

Bezinfekčnost první soustředění,    Informace o testování,     Orientační seznam věcí první soustředění,  Zdravotní způsobilost (pokud to půjde, tak z roku 2021).

Sraz v Jilemnici: 7. 8. 2021 od 12 do 13 hodin (případně dle domluvy)

Odjezd z Jilemnice: 14. 8. 2021 od 10 do 12 hodin. Další skupina přijede od 12 hodin. Potřebujeme, aby se skupiny pokud možno nesetkaly.

Materiály pro druhé soustředění 14.8 – 21. 8. 2021, Jilemnice starší a mladší žáci a starší a mladší žákyně ročníky narození 2009 a starší:

Bezinfekčnost druhé soustředění,    Informace o testování,   Orientační seznam věcí druhé soustředění,  Zdravotní způsobilost (pokud to půjde, tak z roku 2021).

Sraz v Jilemnici: 14. 8. 2021 od 12 do 13 hodin (případně dle domluvy)

Odjezd z Jilemnice: 21. 8. 2021 od 10 do 12 hodin.

Rozpis turnajů na sezonu 2021 – 2022 podle kategorií

Liga starších žáků – sk. 3 (3XS1) S1F – kluci narození 2007 – 2010:

  1. 2.10.21 SO, 2. 17.10.21 NE, 3. 31.10.21 NE, 4. 13.11.21 SO, 5.  28.11.21 NE, 6.  11.12.21 SO, 7.   15.01.22 SO, 8.  06.02.22 NE, 9. 19.02.22 SO, 10.   20.03.22 NE, 11.     02.04.22 SO, 12.  24.04.22 NE.

Liga mladších žáků – sk. 3 (3XZ1)- sezona 2021 – 2022 – kluci narození 2010 – 2011 a někteří 2012:

  1. 9.10.10.21  NE, 2. 24.10.21  NE,  3. 06.11.21 SO,  4. 04.12.21   SO, 5. 19.12.21 NE, 22.01.22 SO, 7. 13.02.22  NE, 8. 05.03.22   SO, 9. 26.03.22   SO, 10.  01.05.22   NE.

Liga elévů 3+1 – sk. 3 (3XE2-B) E2BD – kluci narození 2012 – 2013 a někteří 2014:

  1. 3.10.21 NE, 2. 17.10.21 NE, 3. 13.11.21 SO, 4. 27.11.21 SO, 5. 11.12.21 SO, 6. 09.01.22 NE, 7. 29.01.22 SO, 8. 27.02.22 NE, 9. 03.04.22 NE, 10. 23.04.22 SO.

Liga starších žákyň – sk. 3 (3XG1) G1B – děvčata narozená 2007 – 2010:

  1.  3.10.21 NE, 2.   23.10.21 SO, 3. 07.11.21 NE, 4.  20.11.21 SO, 5.  05.12.21 NE, 6. 19.12.21 NE, 7. 09.01.22 NE, 8. 29.01.22 SO, 9. 12.02.22 SO, 10. 27.02.22 NE, 11.   26.03.22 SO, 12. 23.04.22 SO.

Liga mladších žákyň 3+1 – sk. 3 (3XT1) – S1F T1C  – holčičky narozené 2010 – 2011 a některé 2012:

  1. 09.10.21 SO, 2. 30.10.21 SO, 3. 14.11.21 NE, 4.  27.11.21 SO, 5.  12.12.21 NE, 6.  16.01.22 NE, 7. 13.02.22 NE, 8. 05.03.22 SO, 9.  20.03.22 SO, 10. 02.04.22   SO.

Liga elévek 3+1 – sk. 3 (3XU1) – U1C  – holčičky narozené 2012 – 2013 a některé 2014:

  1. 16.10.21 SO, 2. 07.11.21 NE, 3. 21.11.21 NE, 4. 04.12.21 SO, 5. 19.12.21 NE, 6. 08.01.22 SO, 7. 29.01.22 SO, 8. 26.02.22 SO, 9. 27.03.22 NE, 10. 24.04.22 NE.

Přihlášky na tréninky 3. 5. 2021, 5. 5. 2021 a 6. 5. 2021 mladší a starší žákyně

Na pondělní trénink 3. 5. 2021 jsou přihlášené : 1. Naty Černá, 2. Bára Hejnová, 3. Lucka Jakubičková, 4. Kačaba Hrehorová, 5. Kačka Péťa Krámková, 6. Gába Líznerová, 7. Johanka Ryglová, 8. Jana Semenyshyna, 9. Terezka Urbánková, 10. Kačka Vachulková, 11. Jolča Bohuňková, 12. Kamča Bohuňková

Na středeční trénink 5. 5. 2021 jsou přihlášené : 1. Naty Černá, 2. Bára Hejnová, 3. Lucka Jakubičková, 4. Kačaba Hrehorová, 5. Kačka Péťa Krámková, 6. Gába Líznerová, 7. Johanka Ryglová, 8. Jana Semenyshyna, 9. Kačka Vachulková, 10. Jolča Bohuňková, 11. Kamča Bohuňková, 12. Terezka Urbánková.

Na čtvrteční trénink 6. 5. 2021 jsou přihlášené : 1. Naty Černá, 2. Lucka Jakubičková, 3. Kačaba Hrehorová, 4. Kačka Péťa Krámková, 5. Gába Líznerová, 6. Johanka Ryglová, 7. Jana Semenyshyna, 8. Klárka Zakouřilová, 10 Bára Kubková.

Další přihlášky pouze zavoláním na mobil.

Přihlášky na trénink 28. 4. 2021 a 29. 4. 2021

Na středeční trénink jsou přihlášené : 1. Naty Černá, 2. Bára Hejnová, 3. Lucka Jakubičková, 4. Kiky Kulková, 5. Gába Líznerová, 6. Jana Semenyshyna, 7. Terezka Urbánková, 8. Kačaba Hrehorová, 9. Kačka Péťa Krámková, 10. Johanka Ryglová, 11. Klárka Zakouřilová, 12. Kačka Vachulková.

Na čtvrteční trénink jsou přihlášené : 1. Terezka Urbánková, 2. Jana Semenyshyna, 3. Lucka Jakubičková, 4. Kiky Kulková, 5. Gába Líznerová, 6. Kačaba Hrehorová, 7. Kačka Péťa Krámková, 8. Johanka Ryglová.