PF 2013

Příjemné prožití svátků vánočních, hodně klidu, pohody a spokojenosti.

Do nového roku Vám přejeme 12 měsíců bez nemocí, 53 týdnů štěstí, 365 dní bez starostí, 8760 hodin lásky, 525600 minut pohody a 31536000 vteřin jedinečných okamžiků a to nejenom těch sportovních

přejí členové a trenéři SK Dvojka Praha

Tréninky mladších žáků - úprava

Mladší žáci ~ 18. prosince 2012 ~ trvalý odkaz ~ 0 komentářů

Tréninky jsou upraveny:

Pondělí se pro mladší žáky ruší.

Středa a pátek jsou kondiční tréninky od 15,15 hodin do 17 hodin.

Úterý a čtvrtek  15,30 - 17,00-17,30 hodin.

Josef Tůma

Tréninky prosinec 2012 až leden 2013

Mladší žáci ~ 17. prosince 2012 ~ trvalý odkaz ~ 0 komentářů

Poslední trénink mladších žáků  roce 2012 je ve čtvrtek 20.12.2012 - pozor změna času. Protože si uděláme společný turnaj s elévy, tak je začátek ve 14 hodin, kdo nestíhá dorazí později!!!. První trénink je 15.1.2013.

První turnaj 3+1 je v sobotu 12.1.2013 na ZŠ Campanus a první 5+1 je 19.1.2013 a pokud se nám podaří přehodit pořádání se Spartou, tak to budeme pořádat v hale SJM a také tam budeme i hrát.

Vše klidné prožití vánočních svátků, hodně pohody a klidu a vše nejlepší nejenom v roce 2013 přejí všichni z SK Dvojka Praha.

Páteční trénink 14.12.2012

Mladší žáci ~ 12. prosince 2012 ~ trvalý odkaz ~ 0 komentářů

Upozorňuji všechny, že páteční trénink se mění!!!

Pro tento trénink upřesňuji čas 15,00 - 16,30!!!

Josef Tůma

Mladší žáci ~ 2. prosince 2012 ~ 0 komentářů

23. turnaj 16.12.2012 Soutěž mladších žáků - divize III - divize C info

2. turnaj Přípravka - Kunratice

Přípravka ~ 2. prosince 2012 ~ trvalý odkaz ~ 1 komentář

Dnes 2.12 odehrála přípravka svůj další turnaj. Přihlášených 8 týmů bylo rozděleno do dvou skupin po čtyřech. Tím pádem nás ve skupině čekaly 3 zápasy. 1. zápas jsme vyhráli po velmi slušném výkonu nad Tygříky Nehvizdy 3:1. Ve stejném rytmu jsme šli také do zápasu se silnými Vinohrady. Povedený 1. poločas jsme vyhráli 5:4, bohužel jsme si v 2. poločase vybrali velmi slabou chvilku a nebýt našeho skvělého golmana, prohráli bychom více než "jen" 6:9. Poslední zápas ve skupině jsme odehráli proti slabé Orce III, ač jsme si v šatně řekli, že tento tým nepodceníme, 1. poločas byl z naší strany ve velmi lehkém rytmu, v 2. půlce jsme se zlepšili, nahrávali si a vyhráli nakonec 10:0 a z 2. místa postoupili do boje o 3. místo, kde na nás čekal tým SSK Future, kvalitně na velmi podobné úrovni, jako my. V tomto zápase se ukázali rodiče obou týmů, jako velcí fanoušci a vytvořili atmosféru, za kterou by se nemusel stydět ani extraligový tým a velmi jim za to děkujeme. Ve velmi napínavém duelu, kdy jsme smolně prohrávali už 0:3, jsme se zvedli a snížili na 2:3, bohužel běhěm 2 minut jsme opět inkasovali 4. gol. Tým se ovšem nevzdal, každý bojoval, jako lev a 45 vteřin před koncem za bouřlivé atmosféry kluci snížili na 3:4. To byl také konečný výsledek a náš tým obsadil 4. místo. Je nutno říci, že ještě větší radost, než ze 4. místo, které je prozatím naším nejlepším, byla předvedená hra v posledním zápase. Na týmu je vidět turnaj od turnaje velké zlepšení. Nejlepším hráčem byl vyhlášen téměř bezchybný golman Viktor Hejna, který tým podržel především v zápase o 3. místo i přesto, že měl zraněnou ruku, a nejlepšími střelci týmu byli Martin Cipra a Honza Peterka, oba s 6 goly. Další turnaj se koná 20.1. 2013 a my doufáme, že se nám konečně povede umístit se na medailové pozici!