3. turnaj přípravky 5.12.2010 pro „NADĚJE"

Propozice na 3. turnaj přípravky 5.12. 2010 „NADĚJE"

SK Dvojka
SK Florbal Benešov All Blues
FBC Kladno

Herní systém:
Systém každý s každým. (2 x 8 minut,čistý čas, 3 minuty přestávka, 30 minut na zápas.).

4. turnaj přeboru mladších žáků Praha a Střední Čechy, divize C

Datum a místo : 28.11.2010, Gymnázium Dr.Pekaře Mladá Boleslav II, Palackého 211

Čas utkání : 10 - 10,30, 12 - 12,30, 14 - 14,30 + jeden zápas nadstavba - určení pořadí, konec do 17h

S sebou : dobré boty do haly-sálovky!!!, podrážka světlá!!!, brankář tepláky, dostanete dres, brankář výstroj. Hole školní či vlastní, míčky raději vlastní - podepsané. Svačinu, pití. Kopii kartičky pojištěnce - kdo ještě nepřinesl!!!

Pokud pojedete autem sami, buďte prosím v hale asi v 9,20 h. Pokud můžete někoho odvézt, sdělte mi to prosím, domluvíme se s dětmi.

Sraz aut, která jedou PO DOMLUVĚ od školy: v 8,20 h

Hráči : systém 5+1, ( 38x18 ),

Milí rodiče,

chcete-li, aby se dítě nevracelo ke škole, ale šlo samo odjinud, je to samozřejmě možné, sdělte mi to prosím předem, děkuji! (písemně, telefonicky, emailem). Budeme rádi, když nás přijdete podpořit!!! potřebujete-li se na cokoli zeptat, zavolejte mi, nebo napište.

.............................................................návratka - oddělte - odevzdejte .................................................................................

Turnaj 28.11.2010, Mladá Boleslav

Můj syn ...............................................................

pojede od školy = potřebuje odvézt

povezeme syna sami, můžeme vzít ...........osob / povezeme ............................................................., jsme domluveni.

v Praze dne......................... .......................................

podpis rodiče

9. turnaj 5.12.2010 ligy žákyň - Mladá Boleslav

Žákyně, Archiv ~ 21. listopadu 2010 ~ trvalý odkaz ~ 0 komentářů

název haly: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav

adresa: Palackého 211, Mladá Boleslav, 29300

Sraz na místě v 9,00 hodin, odjezd od školy v 8,00 hodin, vzdálenost 68 km, časová dosažitelnost cca 50 minut!

05.12.10 10,00 PC Mladá Boleslav - TYGŘICE SK Dvojka Praha minule 3:3

05.12.10 12,00 TJ Turnov SK Dvojka Praha nový soupeř

8. turnaj 21.11.2010 ligy žákyň - Česká Lípa

název haly: hala SOŠ a SOU Česká Lípa, adresa: 28.října , 2707, Česká Lípa,

Sraz v Hale : 9:00 hodin, odjezd od školy 7:30 (předpokládaný čas na cestu 1:20 minut)

Datum Čas Domácí Hosté

21.11.2010 10:00 Sokol Rudná SK Dvojka Praha 5:2

Vyjeli jsme si tentokrát do České Lípy k dalším utkáním ligy žákyň. Cesta byla poměrně dobrá, až když jsme dojeli do české Lípy v husté mlze, kdy nebylo nic vidět. Pouze jsme vnímali, že Česká Lípa je jedna benzínka vedle druhé. Nakonec jsme se doptali domorodců a tak jsme k hale trefili a mohli se soustředit na utkání..

K našemu prvnímu zápasu jsme nastoupili proti Sokolu Rudná, na který jsem si já věřil. Věřil jsem, že můžeme uhrát dobrý výsledek. Sice jsme stejně, jako dorostenky nastupovali v oslabené sestavě, když nám chyběly naše nejstarší hráčky, ale ani soupeř, zřejmě nebyl v plné sestavě. Vzhledem k tomu, že stále hledáme brankářky (což je pro nás nedostatkové zboží) a ještě jsme neobjevili ty nové talenty, tak to opět odnesl Prcek Markéta Baťková, která v minulém kole vychytala první remízu. Takže sestavy, pro zajímavost, budu uvádět v závorce s rokem narození, pro lepší představu o našich soupeřkách. Naše družstvo: Markéta Prcek Baťková (00), Johýs Johanka Vyjídáčková (00), Verča Stromeček Balejová (02), Raňa Uranie Avukatu (00), Kačka Hrabalová (00), Mucka Lucie Burešová (99), Anička Abrahámová (00), Iveta Melicharová (99), Terka Lejčková (99), Ivana Fojtová (99) Vanda Šnajberková (99), Eliška Schusterová (98). Tým soupeřek Sokola Rudná nastoupil ve složení: Neubergerová Kateřina (00) , Bubeníková Tereza (97), Mařánková Jana (99), Dušková Hana (96), Zunová Magdalena (97), Neubergerová Michaela (98), Beranová Karolína (98), Zachová Dominika (99).

Bohužel nám nevyšel vstup do utkání a než jsme se doslova a do písmene rozkoukali, tak jsme po 1 a půl minutě prohrávali 2:0. Pak jsme se začali probírat a probouzet. Hra se vyrovnala. Trošku jsme měli problémy se zpracováním míčků, ale podařilo se nám vstřelit i branku a tak jsme po první třetině končily výsledkem 3:1 v náš neprospěch. Ve druhé třetině jsme postupně získávali více ze hry, ale obrovským problémem pro nás bylo trefit branku. Míče jsme spíš odstrkovali než stříleli a i z jasných příležitostí se nám nedařilo se prosadit a i druhou třetinu jsme prohráli 2:1. Ve třetí třetině jsme se pokusili utkání zvrátit a to i za cenu toho, že některé hráčky nehrály. Podařilo se nám soupeře zamknout na jeho polovině a spalovali jsme jednu šanci za druhou. K naší brance se soupeřky dostaly asi 2 x za celou třetinu. Trvale jsme obléhali branku, ale cíle se nám nepodařilo dosáhnout. Žádnou branku jsme nevstřelili, ale ani nedostali a tak poslední třetina skončila 0:0 a celkově jsme bohužel prohráli 5:2.

21.11.2010 12:00 SK Dvojka Praha ELITE PRAHA TEAM Future DDM P6 0:5

V šatně jsme si proprali hlavy a nakreslili spousty obrázků a znovu a znovu jsme si vysvětlovali pozice na hřišti a to co máme hrát. Vymysleli jsme strategii na soupeře a bylo po přestávce a my jsme nastupovali k dalšímu utkání. Soupeře jsme znali od prvního kola, kdy nám nadělil 17 branek.

Sestava Elite Praha Tea Future DDM P6 : Procházková Kateřina (00), Brožová Kateřina (97), Volná Tereza (96), Štěpánková Kateřina (97), Tůmová Natalie (97), Nosková Petra (96), Frantíková Daniela (97), Vajdlová Denisa (90), Hacaperková Sára (99), Hacaperková Adéla (99), Tučková Kristýna (98) .

Nastoupili jsme do utkání odhodlaně a statečně jsme bránili od samotného začátku. Ve třetí minutě jsme sice dostali branku, ale stále jsme hráli velmi dobře a odpovědně. Pak si

Prcek vybral svou jedinou slabou chvilku a po špatném postaví dostal laciný gól. Nicméně po první půli prohrávat 2:0 bylo slušné. Po krátkém odpočinku, kdy jsme si připomněli, že chceme hrát s důrazem a že každá musí hlídat svojí hráčku jsme nastoupili do druhé třetiny. Vynikající a v podstatě „ženou" zápasu byla Johanka, která hlídala soupeřovu nejstarší hráčku a několikrát se jí podařilo založit i protiútok, ze kterého jsme ohrozili branku soupeře. Nespočet šancí spálila Ivana Fojtová, která několikrát jela sama na branku soupeře a nedokázala tento brejk zakončit střelou. Alespoň víme co máme trénovat. Hráli jsme i nadále soustředěně a poctivě jsme bránili. Nakonec i druhá třetina skončila 2:0 v náš neprospěch. O přestávce jsme si řekli, že nechceme dopustit, aby v poslední třetině jsme odpadli a nechali si nastřílet hodně branek. S tím jsme nastoupili a na hřišti jsme nechali duši. Poctivá obrana a pomoc od útočných řad nám pomáhal. Děvčata hrála velmi spolehlivě a podařilo se nám uhrát vynikající třetinu, i když jsme opět nevyužili žádnou šanci. V poslední třetině bylo skóre 1:0 v náš neprospěch a celkově jsme prohráli 5:0. Hráčky jsem pochválil, protože to co na hřišti předvedli si pochvalu zasloužilo. Jen tak dál v dalším kole nás čekají další soupeři a my se v pauze opětovně zaměříme na střelbu a přebrání míče a jeho zpracování v pohybu.

Máte se na co TĚŠIT!!!!!

Další zápasy :

název haly: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav, adresa: Palackého 211, Mladá Boleslav, 29300

6. turnaj 21.11.2010, hala Děkanka - dorostenky

Archiv, Dorostenky ~ 21. listopadu 2010 ~ trvalý odkaz ~ 0 komentářů

6. turnaj 21.11.2010 Ligy dorostenek

název haly: SH Děkanka; adresa: Děkanská Vinice 5, Praha 4, 14000

Tak máme za sebou další kolo soutěže dorostenek a vzhledem k tomu, že jsem tam nebyl, tak mám informace pouze zprostředkované. V prvním utkání proti Tatranu Střešovice jsme rozhodně nebyli v roli favoritů. Měli jsme za úkol odehrát co nejlepší výsledek. Bohužel už v šatně jsme zjistili, že sestava dozná značných změn. V šatně chyběly: Tereza Švermová, Tereza Burešová, Marie Kašparová. Po nemoci nemohla hrát Martina Švajnerová a těsně před zápasem se omluvila i Markéta Tůmová také pro zdravotní problémy. Mám pocit, že jsme ještě jedno jméno zapomněl. Hráčky, které nastoupily podaly dobrý výkon a branky dostaly ze standardních situací. Hráli jsme to co nám "Tatranky " dovolily. A bohužel se nám v tomto utkání nepodařilo překonat brankářku soupeře, abychom se děvčata mohla radovat ze vstřelení branky. Nakonec jsme odešly poražené 4:0.

Ve druhém utkání jsme nastoupily proti nám neznámým hráčkám z Litvínova. Utkání zřejmě nebylo tak jednoduché a navíc jsme si ho dokázaly i zkomplikovat, když jsme pomohly jedním (dvěma) vlastními góly. Nakonec se přece jenom podařilo (Kali) vstřelit o jeden gól více a tím si připsat body po těsném vítězství 4:3.

V dalších utkáních nás 11.12.10 od 10:00 hodin čekají FbŠ Bohemians B (kterým máme co vracet!) a nová soupeř od 12:00 hodin - TJ Sokol Nové Strašecí ve sportovní hale Stochov - U Stadionu 531, Stochov, PSČ 27303. Což je cca 52 km s dojezdovým časem 40 minut.

Máme za sebou:

21.11.2010 9:00 Tatran Střešovice Herbadent SJM Praha 11 - Dvojka

21.11.2010 13:00 Herbadent SJM Praha 11 - Dvojka SK Bivoj Litvínov

5. turnaj 12.12.2010 kategorie elévů Divize A

Pro informaci všem rodičům a hráčů uvádíme zatím jenom místo a datum dalšího turnaje!

12.12.2010 hala x3m Arena Barrandov - už jsme tam také hráli!!!

X3M Arena Barrandov , Chaplinovo nám. 615, Praha 5, 15000

Doprava: hromadná: metrem "B" do stanice Smíchovské nádraží, dále pak tramvají č. 12,14,20 ve směru Sídliště Barrandov, vystoupit na zastávce Chaplinovo nám. - poté doprava přes silnici směrem do sídliště do ulice Chaplinovo nám. (směrem od obchodního střediska), po cca 200 metrech se nachází budova školy - hala je v jejím areálu,

vlastní: z Jižní spojky sjet směrem na Barrandov (ulice K Barrandovu), po cca 2 km sjet do ulice Lamačova, na prvním kruhovém objezdu doprava, poté ulicí Dreyerova (druhá doprava) ke škole. Možnost parkování přímo v areálu školy!

První turnaje přípravky Čakovice 14.11.2010

Elévové - kluci ~ 15. listopadu 2010 ~ trvalý odkaz ~ 0 komentářů

Tak naše "miminka" mají za sebou první turnaj!!! Musíme je strašně moc pochválit, protože ho zvládla skvěle!!!!

V prvním utkání je čekali Black Angels B. Protože se jednalo z naší strany o první utkání, tak jsme se učili po hřišti pohybovat a hledat si své místo. Utkání bylo velmi vyrovnané a nakonec se nám v něm podařilo zvítězit 2:1.

Ke druhému zápasu jsme nastupovali s týmem Rudné, což bývá tradičně těžký soupeř. Přestávku jsme využili k vysvětlení, kde budeme stát a případně na kterou stranu budeme hrát. To nám prospělo a naše taktika dosáhla v tomto utkání úspěchu. Podařilo se nám zvítězit 5:2. SUPER výsledek a výkon!!!

V utkání o postup do finále jsme hráli s Mladou Boleslaví. Přestože většina z nás neví kde to je, tak jsme se do soupeře zakousli od začátku. Utkání bylo velmi vyrovnané a v podstatě jsme stále prohrávali. Nakonec se na to už "brácha" Matěj Duda nemohl koukat a vzal odpovědnost na svá bedra a těsně před koncem vyrovnal. Tím nám zachránil finále.

Ve finále jsme nastoupili s týmem Black Angels A, kteří už jsou proti nám páni florbalisti. Ale my jsme je chtěli minimálně potrápit. Proto jsme bojovali jako o život. Naše snaha nevedla sice ani k vítězství, ani k remíze, ale těsná prohra 1:2 ve finále s tak dobrým soupeřem určitě není ostudou.

Děkujeme všem hráčů za statečný výkon a soupeřům vzkazujeme : Počkejte příště!! Zase se zlepšíme!!!