Atletika – předběžné rozdělení do tréninkových skupin

Pro orientaci uvádíme předběžné rozdělení do tréninkových skupin, se kterým se nadále může pracovat. Pokud se v seznamu nenajdete nebo se budete přihlašovat nově vyřešíme všechno potřebné na prvních trénincích:

Přípravka – ročník narození 2011 – 2007 – trénér Adam Mihál – tréninky od 11.9.2017

Hána Hugo; Tuma Richard; Majerová Eliška; Kloučková Dominika; Dvořák Jíra; Kadlecová Johana; Bularga Jonáš; Kalous Robin; Kasl Robert; Vítek Šimon; Sedmiková Amélie

 

Mladší žactvo – ročník narození: 2007 – 2006 – trenérka Iva Bížová tréninky od 11.9.2017

Gasiunaite Demčenko Dominik; Procházka Matěj; Křišťanová Jana; Jeřábková Anežka; Krausová Henrieta; Slavíčková Barbora; Gasiunaite Demčenko Daniel; Chybová Marie; Petrovič Laura; Čížková Adéla; Hlinecký Tomáš; Bednář Jan; Fišera Jáchym; Luzar Filip;

 

Starší žactvo, dorost – ročník narození 2006 – 2000 – trenérka Eva, Míša Borovská tréninky od 6.9.2017

Kadidlová Andrea; Lebedová Dominika; Bobitko Halyna; Petrů Lucie; Pohořelická Julie; Ptáčková Johana; Martanová Kateřina; Zakouřil Matyáš; Čížek Jakub; Kyselicová Ema; Malcová        Barbora; Sasková Tereza; Švejdová Eliška; Hlinková Aneta; Jakubičková Andrea; Bocharova Ksenia; Ferynová Magdaléna; Holá Barbora; Hrehorová Alžběta; Kubeschová Marie; Špundová  Magdalena; Matějka Jan; Jeřábková Barbora; Fryč David

 

 

Začátky tréninků v novém školním roce (nová sezona) 2017 – 2018

Kdy začínáme?

Atletika:

Přípravka – ročník narození 2011 – 2007 – trénér Adam Mihál – tréninky od 11.9.2017

Mladší žactvo – ročník narození: 2007 – 2006 – trenérka Iva Bížová tréninky od 11.9.2017

Starší žactvo, dorost – ročník narození 2006 – 2000 – trenérka Eva, Míša Borovská tréninky od 6.9.2017

 

Florbal :

Přípravka – ročník narození 2010 – 2011 – trenér Vladimír Řehoř první trénink 12.9, 15.9; vzhledem k tomu, že v termínu18. – 23. 9 bude trenér mimo republiku budeme řešit operativně

Přípravka – ročník narození 2009 – trenér Petr Martinů tréninky od 11. 9. 2017

Elévové ročník narození 2007 – 2008 – trenér Radovan Dejneka tréninky od 11. 9. 2017

Mladší žáci narození 2005 – 2006 – trenér Jiří Mareš první trénink 5. 9, druhý potom od 12. 9 normální cyklus

Starší žáci narození 2003 – 2004 – trenér Jakub Borovský tréninky od 5. 9.

Přípravka dívky ročník narození 2010 – 2009 – trenér Josef Tůma, Markéta Tůmová tréninky od 7. 9. 2017

Elévky, mladší žákyně díky ročník narození 2008 – 2005 – trenér Josef Tůma, Jiří Stošek tréninky od 7. 9. 2017

 

Rozpis všech tréninků pro atletiku i florbal sezona 2017 – 2018

Atletika:

Přípravka – ročník narození 2011 – 2007 – trénér Adam Mihál

Pondělí 14,00 – 15,30 hodin, Úterý 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 14,00 – 15,30 hodin

 

Mladší žactvo – ročník narození: 2007 – 2006 – trenérka Iva Bížová

Pondělí 14,00 – 15,30 hodin, Středa 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 15,30 – 17,00 hodin (Tůma)

 

Starší žactvo, dorost – ročník narození 2006 – 2000 – trenérka Eva, Míša Borovská

Pondělí 15,30 – 17,00 hodin, Středa 17,00 – 18,30 hodin, Pátek 17,00 – 18,30 hodin

 

Florbal :

Přípravka – ročník narození 2010 – 2011 – trenér Vladimír Řehoř

Úterý 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 14,00 – 15,30 hodin, Čtvrtek společně s ročníkem 2009 trenér Petr Martinů 15,30 – 17,00 hodin

Přípravka – ročník narození 2009 – trenér Petr Martinů

Pondělí 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 14,00 – 15,30 hodin, Čtvrtek společně s ročníkem 2010 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 15,30 – 17,00 hodin

Elévové ročník narození 2007 – 2008 – trenér Radovan Dejneka

Pondělí, Čtvrtek, Pátek 14,00 – 15,30 hodin

Dnes  5.9.2017 došlo k jednání s vedením školy a trenérem panem Dejnekou a je možné, pokud Vám to bude vyhovovat, že se páteční trénink přesune na středu. Časy by zůstaly stejné tj. 14,00 až 15,30 hodin!

Připravte si souhlas či nesouhlas na první trénink v pondělí.

Mladší žáci narození 2005 – 2006 – trenér Jiří Mareš

Úterý 17,00 – 18,30 hodin, Pátek 17,00 – 19,00 hodin

Starší žáci narození 2003 – 2005 – trenér Jakub Borovský

Úterý – 17,00 – 19,00 hodin, Čtvrtek 17,00 – 19,30 hodin, Pátek Hala Kunratice – 16,00 – 18,00 hodin

Přípravka holčičky ročník narození 2010 -2009 – trenér Josef Tůma, Markéta Tůmová

Pondělí, Středa , Čtvrtek 15,30 – 17,30 hodin

Elévky, mladší žákyně holčičky ročník narození 2008 -2005 – trenér Josef Tůma, Jiří Stošek

Pondělí, Středa , Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin

Těšíme se na Vás a na novou sezonu!

Florbalové tréninky v sezoně 2017/2018

Začátek sezony se blíží, proto zde pro pořádek dáváme přehled florbalových tréninků, který budeme postupně doplňovat.

Starší žáci (2003 – 2004), trenér Jakub Borovský – tréninky 3x týdně – úterý 17:00 – 19:00, čtvrtek 17:00 – 17:30 video + 17:30 – 19:30 trénink, pátek v hale Kunratice 16:30 – 18:30.

První trénink pro kategorii starších žáků bude v úterý 5. září. Ve čtvrtek 7. září po tréninku proběhne schůzka pro hráče i rodiče.

Mladší žáci (2005 – 2006), trenér Jiří Mareš – tréninky 2x týdně, úterý 17:00 – 18:30 a pátek 17:00 – 19:00. První trénink bude v úterý 5. září. V pátek 8. září trénink není a následně budou již tréninky probíhat pravidelně 2x týdně.

Další kategorie doplníme v následujícím týdnu.