Nábor do všech družstev atletiky a florbalu na sezonu 2018 – 2019

Souběžně se zahájením tréninků začínají probíhat nábory do atletických a florbalových družstev. Na florbal se tedy mohou hlásit všechny děti ve věku od 6 do 15 let (nejstarší ročník narození 2003), atleti narození až do roku 2000.

Těšíme se na všechny malé sportovkyně i sportovce, kteří by chtěli do našeho oddílu chodit a bavit se sportem stejně tak jako my. Všem nováčkům nabízíme možnost si tréninky vyzkoušet, aby každý mohl zjistit, jestli má raději atletiku, nebo florbal. A jestli mu vše bude vyhovovat.

Pokud máte zájem o další informace, ohledně dívčích kategorií se obracejte na pana trenéra Josefa Tůmu (jos.tuma @ seznam.cz), v případě chlapců na Jakuba Borovského (kuba.borovsky @ centrum.cz).

Těšíme se na vás!

Příspěvky na první polovinu sezony SK Dvojka Praha

Členské příspěvky pro první polovinu sezony 2018/2019 se hradí ve prospěch účtu SK Dvojka Praha číslo 361947021/0100, KB Roztylská 2232/17, 148 00, Praha 11, a to do 13. 10. 2018.

Výše příspěvků:

3 000 Kč florbalisté

2 700 Kč atleti

Variabilní symbol je rodné číslo člena bez lomítka a do zprávy napište příjmení a slovo „příspěvky“.

Také v této sezoně platí sourozenecké sleva. Pokud v klubu hraje více vašich dětí, pak na každého dalšího sourozence platí sleva 1 000 Kč na pololetí. V případě dvou florbalistů pak bude platba za jednoho 3 000 Kč, za druhého 2 000 Kč. U třech dětí 3 000, 2 000, 2 000. Tuto slevu prosím uveďte do poznámky při platbe.

S případnými problémy či dotazy ohledně příspěvků se obracejte na Jakuba Borovského (kuba.borovsky @ centrum.cz, popřípadě tel.: 605 021 706).

Kompletní informace pro atletiku a florbal a pro všechny kategorie o trénincích v nové sezoně 2018 – 2019

Kdy začínáme?

Atletika:

Přípravka, mladší žactvo:

trenérka Markéta Půlpánová – trenér Adam Mihál

Přípravka – ročník narození 2012 – 2010 a Mladší žactvo – ročník narození: 2009 – 2007

POZOR ZMĚNA !!!!! Úterý  14,00 – 15,30 hodin,

Středa 15,30 – 17,00 hodin,

Pátek 14,00 – 15,30 hodin

 

Starší žactvo, dorost – ročník narození 2006 – 2000 – trenérka Eva, Míša Borovská tréninky od 10.9.2018

Pondělí 17,30 – 19,00 hodin, Středa 17,00 – 18,30 hodin, Pátek 17,00 – 18,30 hodin

 

 

Florbal :

Přípravka – ročník narození 2010 – 2013 – trenér Petr Martinů tréninky od 10.9.2018

Pondělí 15,30 – 17,30 hodin (atletika, kondice, průpravná cvičení), Středa 15,30 – 17,30 hodin, později Čtvrtek 15,30 – 17,30 hodin, Pátek 15,30 – 17,00 hodin

Vzhledem ke stavbě haly, jejímž důsledkem je, že jedna tělocvična je mimo provoz. Tak tréninky přípravky (trenér Martinů), budou do ukončení rekonstrukce další tělocvičny, ve středu od 15,30 do 17,30. Po rekonstrukci se družstvo přesune do větší tělocvičny na čtvrtek. Časy by zůstaly stejné tj 15,30 do 17,30!

 

Přípravka – ročník narození 2010 – 2011 – trenér Vladimír Řehoř první trénink 6.9.2018 vzhledem k tomu, že v termínu15.-22.9 bude trenér mimo republiku budeme řešit operativně

Úterý 15,30 – 17,30 hodin, Čtvrtek 14,00 – 15,30 hodin, Pátek 15,30 – 17,00 hodin

Elévové ročník narození 2009 – 2008 – trenér Radovan Dejneka tréninky od 6.9.2018

Pondělí, Čtvrtek, Pátek 14,00 – 15,30 hodin

 

Mladší žáci narození 2006– 2007 – trenéři  Jiří Mareš, Eva Podroužková první trénink 4.9. 2018 dále dle pokynů trenéra

Pondělí 15,30 – 17,30 hodin, Úterý 17,00 – 18,30 hodin, Pátek 17,00 – 19,00 hodin

 

Starší žáci narození 2004 – 2005 – trenér Jakub Borovský začátek dle pokynů trenéra

Úterý – 17,00 – 19,00 hodin, Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin, Pátek– 17,00 – 19,00 hodin

Dívčí složky:

Přípravka holčičky ročník narození 2010 -2011 – trenér Josef Tůma, Markéta Tůmová tréninky od 5.9.2018

Pondělí, Středa , Čtvrtek 15,30 – 17,30 hodin

Elévky, holčičky ročník narození 2008 -2009 – trenér Josef Tůma, Jan Jakubička tréninky od 5.9.2018

Pondělí, Středa , Čtvrtek 15,30 – 17,30 hodin

Mladší žákyně , holčičky ročník narození 2006 – 2007 – trenér Josef Tůma, Martin Nykl tréninky od 5.9.2018

Pondělí, Středa , Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin

Mladší žákyně , holčičky ročník narození 2005 – 2004 – trenér Josef Tůma, Jiří Stošek

tréninky od 5.9.2018

Pondělí, Středa , Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin

Příspěvky na druhou polovinu sezony

Členské příspěvky pro druhou polovinu sezony 2017/2018 se hradí ve prospěch účtu SK Dvojka Praha číslo 361947021/0100, KB Roztylská 2232/17, 148 00, Praha 11, a to do 13. 2. 2018.

Výše příspěvků:

2500 Kč florbal – starší žáci.

2200 Kč florbal – ostatní skupiny.

2000 Kč atletika a atletky.

Variabilní symbol je rodné číslo člena bez lomítka a do zprávy napište příjmení a slovo „příspěvky“.

Pokud v klubu máte více dětí, na každé další dítě je sleva 500 Kč. U každé platby, u které půjde o slevu na druhé (třetí,…) dítě, napište do zprávy pro příjemce „příjmení, příspěvky – sleva 2. dítě“.

S případnými problémy či dotazy ohledně příspěvků se obracejte na Jakuba Borovského (kuba.borovsky @centrum.cz, popřípadě tel.: 605 021 706).

Přípravky odstartovaly sezonu, hráli i mladší žáci

O víkendu odstartovala soutěž pro všechna tři družstva přípravky, která si premiérový turnaj v sezoně odehrála na domácím hřišti v ZŠ Campanus.

V sobotu bojovaly dva týmy SK Dvojky najednou. Lépe se vedlo chlapcům, kteří pod vedením trenéra Řehoře uhráli ve skupině s pěti týmy jednu remízu 6:6 s Mladou Boleslaví, která stejně jako naši hráči nedokázala vyhrát další zápas, a protože měla horší skóre, brali naši kluci čtvrté místo.

Na druhém hřišti bojovala děvčata. Pro některé z nich se jednalo o úplně první turnaj v životě, přesto zanechaly sympatický výkon. I když se nepodařilo děvčatům vyhrát ani jeden zápas, klukům hodně zatápěly a v jednom utkání ztratily holky pouze jediný gól na soupeře.

V neděli začala sezona také pro starší přípravku, která ve druhém koši skončila ve skupině na druhém místě, díky čemuž vyzvala v duelu o konečnou třetí příčku Spartu. Ta byla nakonec šťastnější, vyhrála 5:2 a naše přípravka skončila čtvrtá.

Všichni si turnaj náramně užili, a o to jde. Jen tak dál i do příštích turnajů, základ všeho je totiž zábava!

O víkendu také hrál tým mladších žáků, který první zápas prohrával gólem v poslední minutě 2:3. Pak už ale kluci zabojovali, hladce si poradili s Kutnou Horou (8:2) i Unhoští (7:3)a obsadili celkové druhé místo.

Příspěvky na první polovinu sezony 2017/2018

Členské příspěvky pro první polovinu sezony 2017/2018 se hradí ve prospěch účtu SK Dvojka Praha číslo 361947021/0100, KB Roztylská 2232/17, 148 00, Praha 11, a to do 13. 10. 2017.

Výše příspěvků:

2500 Kč florbal – starší žáci.

2200 Kč florbal – ostatní skupiny.

2000 Kč atletika a atletky.

Variabilní symbol je rodné číslo člena bez lomítka a do zprávy napište příjmení a slovo „příspěvky“.

Pokud v klubu máte více dětí, na každé další dítě je sleva 500 Kč. U každé platby, u které půjde o slevu na druhé (třetí,…) dítě, napište do zprávy pro příjemce „příjmení, příspěvky – sleva 2. dítě“.

S případnými problémy či dotazy ohledně příspěvků se obracejte na Jakuba Borovského (kuba.borovsky @centrum.cz, popřípadě tel.: 605 021 706).

Kompletní informace pro atletiku a florbal a pro všechny kategorie o trénincích v nové sezoně 2017 – 2018

Kdy začínáme?

Atletika:

Přípravka – ročník narození 2010 – 2007 – trénér Adam Mihál – tréninky od 11.9.2017

Pondělí 14,00 – 15,30 hodin, Úterý 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 14,00 – 15,30 hodin

 

Hána Hugo; Tuma Richard; Majerová Eliška; Kloučková Dominika; Dvořák Jíra; + nově přihlášeníKadlecová Johana; Bularga Jonáš; Kalous Robin; Kasl Robert; Vítek Šimon; Sedmiková Amélie

 

Mladší žactvo – ročník narození: 2007 – 2006 – trenérka Iva Bížová tréninky od 11.9.2017

Pondělí 14,00 – 15,30 hodin, Středa 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 15,30 – 17,00 hodin (Tůma)

 

Gasiunaite Demčenko Dominik; Procházka Matěj; Křišťanová Jana; Jeřábková Anežka; Krausová Henrieta; Slavíčková Barbora; Gasiunaite Demčenko Daniel; Chybová Marie; Petrovič Laura; Čížková Adéla; Hlinecký Tomáš; Bednář Jan; Fišera Jáchym; Luzar Filip;

 

Starší žactvo, dorost – ročník narození 2006 – 2000 – trenérka Eva, Míša Borovská tréninky od 6.9.2017

Pondělí 15,30 – 17,00 hodin, Středa 17,00 – 18,30 hodin, Pátek 17,00 – 18,30 hodin

 

Kadidlová Andrea; Lebedová Dominika; Bobitko Halyna; Petrů Lucie; Pohořelická Julie; Ptáčková Johana; Martanová Kateřina; Zakouřil Matyáš; Čížek Jakub; Kyselicová Ema; Malcová        Barbora; Sasková Tereza; Švejdová Eliška; Hlinková Aneta; Jakubičková Andrea; Bocharova Ksenia; Ferynová Magdaléna; Holá Barbora; Hrehorová Alžběta; Kubeschová Marie; Špundová  Magdalena; Matějka Jan; Jeřábková Barbora; Fryč David

 

 

Florbal :

Přípravka – ročník narození 2010 – 2011 – trenér Vladimír Řehoř první trénink 12.9, 15.9; vzhledem k tomu, že v termínu18.-23.9 bude trenér mimo republiku budeme řešit operativně

Úterý 15,30 – 17,00 hodin, Čtvrtek společně s ročníkem 2009 trenér Petr Martinů 15,30 – 17,00 hodin

 

Lukeš Martin; Míšek Mattias; Sobotka Štěpán; Stalmach Tobiáš; Svítil Martin; Synek Jakub + nově přihlášení

 

Přípravka – ročník narození 2009 – trenér Petr Martinů tréninky od 11.9.2017

Pondělí 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 14,00 – 15,30 hodin, Čtvrtek společně s ročníkem 2010 15,30 – 17,00 hodin, Pátek 15,30 – 17,00 hodin

 

Borkovský Alexandr; Čech Lukáš; Drozd Alfréd; Gašpar Athanasios; Hlína Ondřej; Podrazil Adam; Střelka Tomáš

 

Elévové ročník narození 2007 – 2008 – trenér Radovan Dejneka tréninky od 11.9.2017

Pondělí, Čtvrtek, Pátek 14,00 – 15,30 hodin

Dnes  5.9.2017 došlo k jednání s vedením školy a trenérem panem Dejnekou a je možné, pokud Vám to bude vyhovovat, že se páteční trénink přesune na středu. Časy by zůstaly stejné tj. 14,00 až 15,30 hodin!

Připravte si souhlas či nesouhlas na první trénink v pondělí.

 

 

Družstvo A:

Bártů Tomáš; Bazal Marek; Bucek Martin; Chyba Antonín; Janoušek Otakar; Kushkovyy Daniel Patrik

Mlynářík Josef; Nguyen Vu Thanh Trung; Rybář Matěj; Skočak Fran; Šauer Adam; Šimek Filip; Tran Duc Anh

Družstvo B:

Coubal Štěpán; Drozd Arnošt; Gulab David; Horváth Matěj; Jesenský Martin; Kavan Eduard; Kocanda Kryštof; Kopasz Mátyás Viktor; Mazáč Vojtěch; Moravec Vojta; Náhlík Jiří; Oplatek Pavel

 

Mladší žáci narození 2005 – 2006 – trenér Jiří Mareš první trénink 5.9, druhý potom od 12.9 normální cyklus

Úterý 17,00 – 18,30 hodin, Pátek 17,00 – 19,00 hodin

 

Aufart René; Borkovec Šimon; Bouška Martin; Bugár Vojtěch; Dosoudil Antonín; Heřmánek Adam; Hořínek Jakub; Hořínek Jan; Hrdlička Michael; Kaliba Vojtěch; Krupička Lukáš; Kupsa Tomáš; Kustoš Filip; Kyselica Patrik; Mareš Martin; Martan Jaroslav; Martinů Pavel; Mezentsev Vitaly; Morava Pavel

Morávek Matěj; Němec Lukáš; Nguyen Son Nam-Ríša; Nguyen Anh Tuan;; Pavel Jan; Procházka Robin; Proksch Jakub; Radev Dominik; Šiman Samuel; Šimek Jakub; Šindelář Václav; Šnajdr David; Šťastný Jáchym; Vanko Matyáš; Zahradník Oldřich; Zlatuška Hynek; Žák Václav; Žídek Dominik

 

Starší žáci narození 2003 – 2005 – trenér Jakub Borovský začátek dle pokynů trenéra

Úterý – 17,00 – 19,00 hodin, Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin, Pátek Hala Kunratice – 17,00 – 18,30 hodin

 

Bělovský Maxim; Beránek David; Bízik Jan; Bojadžiev Tomáš; Čapek Kryštof; Dissou Akinwale Adam; Fišer Adam; Hejna Igor; Hejna Viktor; Horký David; Horváth Jakub; Kraus Samuel; Peterka Jan; Šimša Martin; Šubert David; Vlasák Jakub; Patzenhauer Dominik, Nicola Králová, Gabriela Hermánková

Konec formuláře

 

 

Přípravka holčičky ročník narození 2010 -2009 – trenér Josef Tůma, Markéta Tůmová tréninky od 7.9.2017

Pondělí, Středa , Čtvrtek 15,30 – 17,30 hodin

 

Černá Natálie; Hrehorová Kateřina; Kulková Kristina; Líznerová Gabriela; Míkovcová Magdalena; Pecháčková Stela; Tomisová Jana; Vachulková Kateřina

 

Elévky, mladší žákyně holčičky ročník narození 2008 -2005 – trenér Josef Tůma, Jiří Stošek tréninky od 7.9.2017

Pondělí, Středa , Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin

 

Elévky:

Benaissa Saffiya; Bohuňková Jolana; Bohuňková Kamila; Bučková Jolana; Dissou Ajore Mariam

Hejnová Barbora; Helfertová Lucie; Jakubičková Lucie; Lajdarová Iveta; Laštovková Michaela; Nyklová Natálie; Ryglová Anna; Ryglová Johana; Smolíková Kateřina; Stošková Karolína; Toušková Adriana; Vacková Karolína; Zakouřilová Klára

Mladší žákyně:

Černá Jana; Hrehorová Alžběta; Kalinová Michaela; Pohořelická Johana; Rožánková Tereza; Špundová Magdaléna; Tymlová Veronika; Vlachová Anita

 

 

 

 

 

Omluva přípravkovým, dívkám, elévkám a mladším žákyním a informace pro nové hráče a atlety

Omlouvám se všem přípravkovým dívkám,elévkám, mladším žákyní, kterým jsem předal dnes 4.9.2017 přihlášky do oddílu.
Jako u jediné kategorie se mi podařilo zanechat rozpis tréninků z minulé sezony 2016 – 2017. Správně je rozpis tréninků tak, jak je uveden na stránkách:

Přípravka holčičky ročník narození 2010 -2009 – trenér Josef Tůma, Markéta Tůmová

Pondělí, Středa , Čtvrtek 15,30 – 17,30 hodin

Elévky, mladší žákyně holčičky ročník narození 2008 -2005 – trenér Josef Tůma, Jiří Stošek

Pondělí, Středa , Čtvrtek 17,30 – 19,30 hodin

Dále informace pro rodiče nových florbalistů a atletů:

Na první tréninky si s sebou vezmete pouze věci na převlečení na trénink a pití. Hole ani míčky nepotřebujete, to dostanete zapůjčené od oddílu.