Rozpis turnajů pro elévky a mladší žákyně v sezoně 2017 – 2018

Elévky

koš G

kolo    datum   den    pořadatel                                 Koš   hala

1         1.10.     NE     SK Dvojka Praha D                  G       SH ZŠ Campanus

2         15.10.   NE     Technology Florbal MB Green   G       Nová MSH Mladá Boleslav

3         11.11.   SO     SK Dvojka Praha D                  G       SH ZŠ Campanus

4         26.11.   NE     T.J. Sokol Šestajovice              G       SH Šestajovice

5         10.12.   NE     Technology Florbal MB Green   G       Nová MSH Mladá Boleslav

6         14.1.     NE     SK Dvojka Praha D                  G       SH ZŠ Campanus

7         27.1.     SO     Technology Florbal MB Green   G       Nová MSH Mladá Boleslav

8         17.2.     SO     FbŠ Bohemians Praha 10          G       BB ARENA Letňany (malá hala)

9         11.3.     NE     T.J. Sokol Šestajovice              G       SH Šestajovice

10       24.3.     SO     FbŠ Bohemians Praha 10          G       TJ Pankrác

11       14.4.     SO     T.J. Sokol Šestajovice              G       SH Šestajovice

12       5.5.      SO     FbŠ Bohemians Praha 10          G       BB ARENA Letňany (malá hala)

 

Mladší žákyně

 

koš D

kolo    datum   den   pořadatel                                            Koš    hala

1         8.10.     NE    SK Dvojka Praha                                 D       SH ZŠ Campanus

2         21.10.   SO   Tigers TJ Sokol Nehvizdy                     D       SH ZŠ Nehvizdy

3         4.11.     SO   SK Dvojka Praha                                 D       SH ZŠ Campanus

4         3.12.     NE    Florbal Jesenice                                  D       ZŠ a MŠ Jesenice

5         16.12.   SO   SK Dvojka Praha                                 D       SH ZŠ Campanus

6         20.1.     SO   TJ Sokol Nové Strašecí                       D       SH BIOS Nové Strašecí

7         17.2.     SO   Florbalová akademie MB-MILOVICE     D       ZŠ Juventa Milovice

8         11.3.     NE    Tigers TJ Sokol Nehvizdy                     D       SH ZŠ Nehvizdy

9         25.3.     NE    Florbal Jesenice                                  D       ZŠ a MŠ Jesenice

10       8.4.      NE    Florbalová akademie MB-MILOVICE     D       ZŠ Juventa Milovice

11       22.4.     NE    TJ Sokol Nové Strašecí                       D       SH BIOS Nové Strašecí

12       5.5.      SO   Florbal Jesenice                                  D       ZŠ a MŠ Jesenice

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *